fbpx

Koolitusturg tutvustab alanud hooaja põnevamaid koolitusteemasid

9.-16. oktoobrini peetakse üle Eesti Täiskasvanud Õppija Nädalat (TÕN). Nädala jooksul on fookuses elukestv õpe ja kõik, mis seostub täiskasvanueas õppimise ja arenguga.

Tartu Kutsehariduskeskus kutsub teisipäeval, 13. oktoobril kell 17.30 – 19.30  kõiki huvilisi koolitusturule, et tutvustada alanud hooaja kõige uuemaid ja põnevamaid koolitusteemasid.

Koolitus- ja Nõustamiskeskuse juhi Sigrid Aruvälja sõnul saab alates kella 17.30 mekkida kohvi ja degusteerida kutsehariduskeskuse liha- ning pagaritööstuse uudistooteid.   Alates kella 18.00 tutvustame alanud hooaja koolitusi tasuta õpitubades.  Muuhulgas räägitakse ettevõtluse alustamise müütidest ja tegelikkusest, ettevõtte töökorralduslikest dokumentidest ning tutvustatakse raamatupidamisprogrammi  Merit. Töötubades saab kaasa lüüa  näiteks looduskosmeetika valmistamises kui täiusliku kohvilaua katmises.   “Lapsedki võid julgesti kaasa võtta, sest neile jätkub põnevaid tegevusi mängutoas kogu õhtu. Lisaks saavad kõik õpitubades osalejad  10% hinnasoodustuse hooaja lemmikkoolituselt,” kinnitas Aruväli.

Koolitusturu õpitoad on osalejatele tasuta, kuid eelregistreerimisega. Lisainfo ja registreerimine SIIN.

 

Lisainfo:
Marge Palm
Koolitus- ja Nõustamiskeskuse turundusjuht
marge.palm@khk.ee

 

 

Kõik TÕN-i tegevused Tartus ja Tartumaal on tasuta! Tutvu kavaga.Märkad veebilehel vigu?