fbpx

Koolitusturult leiab inspiratsiooni õppimiseks

Täna algav täiskasvanud õppija nädal tuletab meelde, et õppida pole kunagi hilja.  Kolmapäeval, 19. oktoobril toimuval koolitusturul  tutvustab  Tartu Kutsehariduskeskus  huvitavaid ja praktilisi kursuseid  täiskasvanutele.  „Kokku saab koolitusturul osaleda kümnes erinevas  õpitoas,“  rääkis koolitus- ja nõustamiskeskuse turundusjuht Marek Kaldaäär. Kuulda saab nii maksuriskidest kui viha ohjamisest, kuid õppida saab näiteks ka jumestust ja maalritöid.

Turismi valdkonna huvilistele pakub  inspiratsiooni  sünget  turismi tutvustav  loeng. „Räägitakse sünge turismi fenomenist  ja näidetest  kuidas  süngeid ajaloosündmusi, isikuid, objekte või nähtusi kasutada turismiteenuste loomisel.  Näiteks kummitusmajade või vangla ekskursioonid aitavad süngevõitu ajalugu paremini edasi anda,“ selgitas Kaldaäär.

Samas saab kutsehariduskeskuse koolitusturul osaleda täitsa praktilistes ja käed-külge töötubades. Nii elektroonikaseadmete käsijootmise kui turutööde  õpitoas tehakse midagi oma kätega valmis.  „Torutööde ABC  õpitakse näiteks  põrandakütte  survestamist  ehk siis tehakse reaalselt torumehe tööd.  Asjahuvilistele  kui ehitusvaldkonnas tegutsejatele  on see oskus kindlasti vajalik,“ lisas Kaldaäär.

Lisaks sellele kostitab kutsehariduskeskus tulijaid kohvi, tee ja sooja supiga, et peale väsitavat tööpäeva  kõht täis oleks ja rahulikult õppida saaks. Kohapeal  on avatud lastehoid, saab degusteerida ja kaasa osta kutsehariduskeskuse lihameistrite ja pagar-kondiitrite tooteid ning muudki.

Koolitusturul osalemine on tasuta, kuid vajab eelregistreerimist, sest praeguseks on mõnes õpitoas juba kõik kohad täis. „Täiskasvanud õppija nädalal pakume töötubadest osavõtjatele -15% soodustust meie täienduskursustele,“ lubas Kaldaäär.

Koolitusturg algab kell 16.30, õpitoad on planeeritud toimuma kella 17.30 – 19.00.
Vaata kava: https://khk.ee/koolitus/archives/3370

Lisainfo:
Marek Kaldaäär
Koolitus- ja nõustamiskeskuse turundusjuht
tel 7361 830Märkad veebilehel vigu?