fbpx

Külaskäik varjupaika viis turismiõpilased heategevuskampaania korraldamiseni

Kutsehariduskeskuse turismiõpilased kutsuvad head tegema ja varjupaika sattunud loomi aitama. Heategevuskampaania kestab 06. – 20. detsembrini.

Kampaania ühe algataja, Anna Vostrikova sõnul tekkis idee turismiõpilaste oktoobrikuisest külaskäigust Tartu Koduta Loomade Varjupaika. „Mul endal on kodus kaks kassi, kellest üks on varjupaigast võetud, seetõttu läks nähtu väga korda,“ rääkis ta. Nii otsustasid turismiosakonna õpilased Jane Künnapuu, Anna Vostrikova, Anastasia Sokolova, Veronika Kljonova ja Kristjan-Kaarel Kolga ühitada projektijuhtimise aine ja heategevuse ning viia läbi jõulueelse heategevusprojekti Tartu Koduta Loomade Varjupaiga heaks.

„Varjupaigas oli siis üle 100 kassi ja koera, kes ootasid oma pererahvast või uut kodu. Rääkisime ka varjupaiga töötajatega, ja selgus, et kõige enam kulub raha loomade raviks, näiteks silmahaigused, parasiitide ravi, steriliseerimine ja muud. Ka toitu kulub päris palju. Annetustena oodatakse eriti loomade konserve ja mänguasju,“ rääkis Anna.

Kampaania ajal 06.-20. detsembrini tutvustavad õpilased varjupaiga elu ja vajadusi, samaaegselt on avatud korjanduskarp annetustele. Kogutakse raha varjupaigas olevate loomade ravimite, vaktsineerimiste ja muude protseduuride jaoks. Kogutakse ka lemmiklooma tarbeid nagu liivakastid, toidunõud, mänguasjad, konservid.

Annetuskast ning loomatarvete kogumispunkt asub Tartu KHK B- korpuse garderoobis .Samuti saab teha annetusi ülekandega pangakontole:
EE882200222068160236
Nimi: ANASTASIA SOKOLOVA
Selgitus: Loomad terveks

„Kui hoolid loomadest ja soovid aidata varjupaika sattunud loomi, siis tule osale Tartu noorte korraldatud heategevuskampaanias ning tee jõulud rõõmsaks,“ kutsus Anna ja lisas, et koolipere annetatud raha ja asjad antakse varjupaigale üle veel enne pühi.Märkad veebilehel vigu?