fbpx

KuldNokk kutsub kontserdile

Neljapäeval, 31. märtsil kell 18.00 toimub kutsehariduskeskuse Kopli tänava saalis kontsert KuldNokk. Uksed avatakse juba kell 17.30.

KuldNoka peakorraldaja, rekreatsioonikorraldust õppiva Otto-Georg Kirsi  sõnul on tegu kooli konkursiga, kus võistu laulavad kaksteist õppijat. „Huviliste leidmine ei olnudki väga keeruline. Konkursile saadeti 21 demo, kellest kontserdile esinema ja žürii peaauhinna nimel võistlema kutsuti 12 parimat,“ selgitas ta.

Konkursil kõlavad nii esinejate omaloomingulised palad, aga ka tuntud poplaulude coverid. Lauljaid saadavad kooli bändimuusikud, kuid osad lauljad saadavad ennast ka ise. „Tuleb meeleolukas muusikasündmus,“ lubas peakorraldaja ja kutsus kooliperet kuulama ja kaasa elama.

Lauljaid hindab 3-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad „Eesti otsib superstaari“ 2015 aasta finalist Karl Gustav Adamsoo,   koori- ja ansamblilaulja Elisabet Kirsi ning Palamuse Laulustuudio ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi lauluõpetaja Karmo Toome.  Laulukonkursi peaauhinnaks on Intsikurmu muusikafestivali pass.

„KuldNoka idee sündis huvist ja vajadusest,“ selgitas Otto-Georg Kirsi. „Kuna hakkan rekreatsioonikorralduse eriala lõpetama otsisin lõputöö teemat. Muusikainimesena otsustasin, et korraldan laulukonkursi, seda pole varem kooli olnud ka seetõttu tundus huvitav ja vajalik idee, mida teha,“ lisas ta.

Lisainfo:
Otto-Georg Kirsi
peakorraldaja
otto-georg.kirsi@khk.eeMärkad veebilehel vigu?