fbpx

Kursustevahelisel jalgpalliturniiril pistsid omavahel rinda 28 võistkonda

16.-17. septembril Põllu tänava staadionil toimunud kursustevahelisel jalgpalliturniiril osales 28 võistkonda kokku umbes 220 mängijaga. Võistkondi ja osalejaid oli võrreldes eelmiste aastatega tänavu kõige rohkem.

Põhikoolijärgseid esmakursuslasi oli esindama tulnud 13 võistkonda. Jalgpalliturniiril pälvisid esimese koha kokad õppegrupist K214. Võitjavõistkonda kuulusid Kairo Kongs, Hukko Talivee, Kerili Joonas, Kristo Rööpman, Mart Born ja Kevin Ülend.

Teise koha saavutasid ehitusviimistlejad õppegrupist EV214 ja kolmanda kohaga premeeriti elektrikud EL14 õppegrupist.

Väga tublid olid ka kõik teised turniirist osa võtnud põhikoolijärgsete esmakursuslaste võistkonnad, kelleks olid IT-süsteemide spetsialistid õppegrupist ISP14, kokad K114, sõiduautotehnikud AT114, ehitusviimistlejad EV114, laohoidjad LM14, koostelukksepad LS14, keskkonnatehnikalukksepad KL14, tislerid MT214, keevitajad KV14 ja üldehitajad LE14, viimane meeskond diskvalifitseeriti.

Keskkoolijärgsete ja põhikoolijärgsete õppijate vanemate kursuste võistlustel selgitasid paremust 15 jalgpallimeeskonda. Esimese koha võitlesid omale välja autoplekkseppade ja automaalrite segavõistkond APL/AM12 õppegrupist, kuhu kuulusid Aivo Tilger, Gert Tarasov, Kristen Puusepp, Arlis Kaaviste, Herman Vaht, Tiit Vahelaan ja Kaarel Kerge. APL/AM12 võistkonna liikmed käivad praegu kolmandal kursusel ning on väga tublid ja sportlikud – nad on alates esimesest kursusest saadik kõikidel spordivõistlustel osalenud.

Teise koha vääriliseks said VS14 grupist veebispetsialistid ning kolmanda koha au haarasid endale laohoidjad LM13/14.

Samuti võistlesid ja võtsid turniirist väga aktiivselt osa ka teised keskkooli- ja põhikoolijärgsed vanemate kursuste jalgpallimeeskonnad: keskkonnatehnikalukksepad õppegrupist KL12/KL13, tislerid MT12, tislerid MTK13, elektrikud EH14, IT-süsteemide spetsialistid IS14, kokad K113, tislerid MT13, automaalrid AUM14, ärikorraldajad AK13, ehitusviimistlejad EV113 ning õppegrupid AVP12 ja AVP111.

Põhikoolijärgsed grupid said igaüks mängida minimaalselt kaks mängu, keskkoolijärgsed grupid minimaalselt kolm mängu.

Turniiril tegutsesid kohtunikena Mattias Agur (K212), Reijo Klade (APL13), Märt Aruots (MYE14) ja Dmitri Kutsarev (LM13). Võistlust aitasid korraldada kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Kikas ja jalgpallitreener Vladimir Karev.

Spordiosakonna juhataja Meida Veskuse sõnul pole mitte ühelgi varasemal aastal nii palju võistkondi jalgpalliturniirist osa võtnud. „Mul on väga hea meel, et igal aastal soovib üha rohkem õpilasi jalgpallivõistlusel kaasa lüüa. Loodame, et ka järgnevatel kursustevahelistel turniiridel nii aktiivne ja suur osavõtt on!“ lisas Veskus. Võimalik, et rohkearvuline osavõtt on seotud ka liikumisaastaga.

Kõiki võistlejaid, korraldajaid ja pealtvaatajaid soosis päikesepaisteline hea ilm.

 

Lisainfo:
Meida Veskus,
spordiosakonna juhataja, tel: 7361 839
meida.veskus@khk.eeMärkad veebilehel vigu?