fbpx

Kutsehariduse koostööpartneri tunnustuse pälvis Barclay hotell

Tartu linna konkursi „Parim ettevõtja 2013“  kategoorias Tartu Kutsehariduskeskuse koostööpartner pälvis tunnustuse AS Barclay Hotell.

Majutus- ja toitlustusosakonna juhataja Maire Meritsa sõnul on Barclay hotell hinnatud kui praktikabaas, kus võimaldatakse praktikantidel erinevatel töölõikudel kogemusi omandada  ning ettevõte panustab nii aega kui energiat praktikantide juhendamisele. „Korraga pääseb Barclaysse praktikale loetud arvul õpilasi, kuid selle tulemusena jõutakse neid eeskujulikult juhendada. Barclay töötajad on kursis kutsekoolis toimuvaga, sest nad on olnud majutuse kutsealaste ainete lektoriks, on juhendanud ja retsenseerinud õppurite lõputöid ning osalenud kutsevõistluse žüriis,“ selgitas Merits ja lisas, et Barclays on töökoha leidnud ka mitmed kutsehariduskeskuse vilistlased.

Kutsehariduskeskuse direktori Andrus Mõttuse sõnul on koolil väga arvukalt koostööpartnereid kelle seast seda kõige-kõige silmapaistvamat valida pole sugugi lihtne. „Näiteks traditsioonilise „Aasta tegija“ kutsevõistluse läbiviimisel lõi kaasa üle 70 ettevõtte, kes panid välja parimatele mõeldud auhinnad ja osalesid žüriides,“  ütles ta ning kinnitas, et koostöö ettevõtete ja tööandjatega on väga oluline.

Lisaks Barclay hotellile kuuluvad kutsehariduskeskuse tänusõnad ka kauaaegse ärindus- ja kaubandusosakonna partnerile AS Kaupmees ja Ko Aardla Hulgikaup. MTÜ Eesti Pottsepp on aga panustanud  pottsepa õppekava arendusse ning pakub õppebaasi kutsehariduskeskuse pottsepa õpilastele.

Konkursi „Parim ettevõtja 2013“ võitjaid tunnustas Tartu linn neljapäeval, 2. oktoobril.  Kutsehariduskeskuse valmistab oma parimale kööstööpartnerile tordi.

Lisainfo:
Andrus Mõttus,
direktor
tel 7361 860Märkad veebilehel vigu?