fbpx

Kutsehariduskeskus avab Intellektikal jätsi- ja kokteilibaari

Reedel, 12. veebruaril toimuval haridusmessil Intellektika tutvustame Tartu Kutsehariduskeskuse õppimisvõimalusi ning näitame põnevaid lahendusi, millega koolis tegeletakse. Messi pealaval astub üles kooli bänd „Kirju Tigu“.

Muuhulgas avame vahva jätsi- ja kokteilibaari, kus koka ja toitlustusteeninduse õpilased valmistavad ja pakuvad jäätist ja kokteile. „Teeme mustsõstra-vaarika sorbetti ning maasika-koorejäätist,“ lubas tulevane kokk Talmo Lainevool.  Jäätise külmutamiseks kasutatakse seekord hoopis kuivjääd ning vedelat lämmastikku ning seega on kogu protsessi ka põnev vaadata. „Lisaks segab meie auhinnatud kokteilimeister Markku Lõhmus  huvilistele vahvaid kokteile ning kõike saab ise degusteerida,“ lisas ta.

Tehnika viimast sõna saab ise vaadata ja katsuda, sest messile toome välja ka keevitussimulaator. Simulaatoril on võimalik harjutada erinevate keeviste tegemist just nagu päris, vaid lõhna pole. Kõige sirgema silma ja käega noort tulevikutalenti ootab preemia. Põnevust peaks jaguma ka tulevaste IT-spetsialistide juures, kes tulevad messile salapakkumisega ning suurel ekraanil saab mängida „Kes tahab saada meistriks?“ mängu.

Loomulikult tutvustame kutsehariduskeskuse erialasid ja õppimisvõimalusi, sest juba alates 17. märtsist avame taas kevadise vastuvõtu kõigile põhihariduse baasil ja haridusnõudeta erialadele. „Kui kindel valik huvipakkuvat eriala õppida on juba olemas, siis on mõistlik juba kevadisel koolivaheajal kandideerida, et tuleviku osas kindel olla,“  sõnas õppekorralduse juht Mariann Karja.  Kes veel kahtlevad, saavad Intellektikal head nõu ja abi eriala valimisel ning infot, kuidas kooli sisse astuda.

 

Lisainfo
Kaire Mets
turundusjuht
tel 5066568Märkad veebilehel vigu?