fbpx

Kutsehariduskeskus avab talvise vastuvõtu: valida saab lausa 21 erineva õppekava vahel

Tartu Kutsehariduskeskus avab 2. jaanuaril talvise vastuvõtu. Seekord on valikus rekordarvul õppimisvõimalusi – valida saab lausa 21 erineva õppekava vahel.

Õppimisvõimaluste seas on rohkem sessioonõppe vormis ja lühemaid kursusi, mis sobivad ka täiskasvanud õppijatele, sest õppetöö on korraldatud sessiooniti. Nii näiteks saab talvel omandada reisikonsultandi, kelneri, kondiitri, pagari, plaatija, pottsepp-selli või kütte- ja jahutussüsteemide lukksepa oskusi. Jätkuõppes saab oma erialaseid teadmisi ja oskusi täiendada giidi ja mootorsõiduki diagnostiku erialadel.

Taas on avatud ka populaarsed kosmeetiku, juuksuri ja rätsepa erialad, kus talvine sisseastumine on juba tavapäraseks saanud. Samuti on valikus tööturul väga nõutud keevitaja ja treiali erialad. CNC töötlemiskeskuse operaatori erialal õppima asujal on võimalik saada ka tasemeõppes osalemise toetust Töötukassast.

Uue võimalusena pakume aga kutsekeskharidust koka ja koostelukksepa erialadel. „See on võimalus neile noortele, kes oma senistes haridusvalikutes on pettunud või on lausa õppimise katkestanud,“ selgitas tugikeskuse juht ja karjäärinõustaja Liine Maasikas. „Nüüd ei pea enam suve või sügist ootama, et kooliteele naasta, vaid saab alustada pool aastat varem, juba veebruaris.“

Dokumente Tartu Kutsehariduskeskesesse sisse astumiseks saab elektroonselt esitada e-vastuvõtu keskkonnas. Paberkandjal dokumente võetakse vastu 2.-18. jaanuarini igal tööpäeval kella 9-15 aadressil Kopli 1, B-102.  Lisainfot erialade ja sisseastumisdokumentide kohta saab khk.ee/vastuvõtt või tel 7361 859

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
5066568Märkad veebilehel vigu?