fbpx

Kutsehariduskeskus avas talvise vastuvõtu

Tartu Kutsehariduskeskus  võtab 5. detsembrist kuni 9. jaanuarini  vastu  uusi sisseastumisavaldusi.  Kokku saab talvise vastuvõtu raames õppima asuda kaheteistkümnel erialal.

„Kutsehariduskeskuses juba traditsiooniks saanud talvist vastuvõttu iseloomustab  sessioonõppe erialade rohkus,“ selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp. Sessioonõpe võimaldab uute erialaoskuste omandamist või enese täiendamist  töö kõrvalt. “Küll aga tuleb tähele panna, kas tegu on esma- või jätkuõppe erialaga,  mille puhul on vajalik eelnev erialane haridus või töökogemus,“ lisas ta.

Sessioonõppes  saab keskhariduse baasil õppida kondiitri, puhastustööde juhi, autodiagnostiku,  avaliku sektori asutuse finantsisti, turismikorralduse ja turismiettevõtte juhtimise erialadel. Puhastusteenindaja erialal eelneva hariduse nõuet kehtestatud ei ole.

Päevaõppes on võimalik  keskhariduse baasil  omandada juuksuri ja rätsepatöö oskused aga ka kelneri,  CNC masina operaatori ja loodusturismi eriala.

Kutsehariduskeskus pakub talvisel vastuvõtul  ka tasuta  karjäärinõustamist ja motivatsioonikirja koostamise koolitust sisseastujatele. „Soovitame kindlasti uurida oma erialavaliku eeldusi ja võimalusi koos karjäärinõustajaga,  et teha kõige targem valik,“ soovitas Raudsepp.

Dokumentide vastuvõtt toimub 05.12.2014 – 09.01.2015 aadressil Kopli 1, B-113 tööpäeviti kella 9.00 -15.00 või elektroonselt e-vastuvõtu keskkonnas. Vastuvõtuinfo telefonil 7 361 859 või https://khk.ee/vastuvott

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuhtMärkad veebilehel vigu?