fbpx

Kutsehariduskeskus kutsub 10. oktoobril osa võtma inspiratsioonikohvikust

Kutsehariduskeskus kutsub 6.-10. oktoobril toimuva Tartu Ettevõtlusnädala raames kõiki huvilisi osa võtma inspiratsioonikohvikust ja koolitusi tutvustavatest õpitubadest. Ettevõtlusnädala üritused Kutsehariduskeskuses toimuvad reedel, 10. oktoobril Kopli 1 hoones.

Kell 16.00-19.00 on huvilistele avatud inspiratsioonikohvik. „Nagu nimigi ütleb, on eesmärgiks inspireerida osalejaid mõtlema oma arenguvõimalustele ja seda eriti hõrgus formaadis koos kohvi ja maitsvate suupistetega, mis valmistatud kodukokkajate kursustel õppijate poolt,“ sõnas KHK koolitus- ja nõustamiskeskuse juht Sigrid Aruväli. Lisaks saab degusteerida ja soetada Tartu KHK omatoodangut, kuulata inspireerivaid edulugusid ja nautida Aireé Pajuri monoetendust „Peegel“.

„Headest ja innustavatest mõtetest tulvil õpitoad võimaldavad heita pilgu Tartu KHK koolitustesse – millised on koolitajad, kuidas ja kus õppimine toimub,“ ütles Aruväli. Kõik õpitoad on eelneva registreerimisega ja juhatavad sisse 10. oktoobril algava täiskasvanud õppija nädala.

„Tartu KHK sõnum ettevõtlusnädalale on, et rohkem kui inimese oskused ja omadused, mõjutab tema tahet õppida tööandja ja töökoha karakteristikud,“ kommenteeris KHK koolitus- ja nõustamiskeskuse turundusjuht Marge Palm. „Kui ei ole tööd, mis pakub eneseteostuslikku kasvamise tunnet, kaob motivatsioon kiiresti. Ettevõtja on nii paljude protsesside keskpunktiks! Seetõttu ongi ettevõtlusnädala loomulikuks jätkuks täiskasvanud õppija nädal (TÕN). Tark ettevõtja oskab oma äri oodatavaid tulemusi seostada inimeste oskustega. Õppija toetamine on meie ühine asi.“

Kuue pakutava õpitoa hulgast leiab igaüks just endale sobiva. Koolitus- ja nõustamiskeskuse juht Sigrid Aruväli räägib projektikirjutamise oskustest ja oskamatusest. Meisterkokk Õnnela Muuga jagab teadmisi, kuidas koostada korrektset menüüd, sest vaadates menüüd tajume ettevõtte professionaalsust, ning vahet tegema tehnoloogiliste-, kalkulatsiooni- ja roakaartide vahel, et langetada õigeid valikuid.

Veel tutvustab IT-konsultant Indrek Brifk internetiturunduse, e-poe, veebidisaini ja uudiskirjade põhimõtteid. Tartumaa Aasta Koolitaja 2014 tiitli saanud Aino Vooro annab ülevaate sellest, mida peaks teadma väikeettevõtte juht raamatupidamisest. Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja Ilmar Rammi jagab oma kogemusi ohutust töötamisest ja seadustest ehitusvaldkonnas. Koolitaja Eve Mäeorg tutvustab programme, millega alustada ettevõtte reklaammaterjalide kujundamist.

Tartu Kutsehariduskeskuse karjäärinõustaja Ene Raid jagab ajavahemikul kell 18.45-20.00 põnevaid ja positiivse lõpuga karjääriotsingute ja –leidmisega seotud lugusid oma kogemustesalvest. Kõik soovijad saavad end registreerida individuaalnõustamisele.

Kõigil osalejatel on võimalik omandada 10% soodustust võimaldav koolitusvautšer ühele huvipakkuvale koolitusele.

Info ja õpitubadesse registreerimine: https://khk.ee/koolitus/archives/1775

 

Lisainfo:
Marge Palm,
tel: 7361830,
marge.palm@khk.eeMärkad veebilehel vigu?