fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Teisipäeval, 15. detsembril avab kutsehariduskeskuses ukse jõululaat, kus meie õpilased ja õpetajad pakuvad omavalmistatud meisterlikke tooteid.

Laada ühe korraldaja majandusõpetaja Mariin Alatsei sõnul kujuneb eriti pikaks ja põnevaks pagari- ja kondiitritoodete lett.  Pühadelauale või kingiks saab laadalt osta mitmesuguseid piparkooke, piparkoogitainast, martsipanikujukesi, jõululeiba, jõulupärjakesi, jõulustollesid, pulgakooke, piparkoogist kuusekaunistusi ja palju muud magusat. Kutsehariduskeskuse vorstimeistrid on lubanud laadaks valmistada aga mitut sorti verivorste ja juustupunne. „Mitmeid tooteid saab kohapeal ka maitsta,“ lubas Alatsei.

Lisaks pakuvad meie meistrid täispuidust toole, taburette ja muid mööbliesemeid, aga ka metallist käsitööd, kudumeid, hoidiseid ja mett. Jõuluvana kingikoti täienduseks saab soetada ka kutsehariduskeskuse koolituspakkumisi ja muid teenuseid. Laadamelu täiendab pop-up kohvik, mille avavad toitlustuse õpetajad ning laadaloteriil võidab iga loos.  „Kindlasti on vaatamist ja ostmist rohkemgi, sest ootame kauplejaid kooli igast valdkonnast,  registreerimine lõpeb 10. detsembril,“ ütles Alatsei.

Kui jõululaada müügilettidel on kooli õpilaste ja õpetajate valmistatud tooted, siis ostma võib tulla igaüks. „Muidugi ootame linnarahvast, kes juba on meie heade ja soodsate kaupade seast leidnud lemmikuid aga ka lapsevanemaid, kes võib-olla pole seni leidnud põhjust kutsehariduskeskust uudistama tulla,“ rääkis Mariin Alatsei.

Jõululaat toimub kutsehariduskeskuse ettevõtlikkuse aasta 2015 raames ning selle eesmärk on koolipere ettevõtliku hoiaku ja omaalgatuse ergutamine. Laada korraldab tugiainete ainesektsioon.

Lisainfo:
Mariin Alatsei
Tugiainete ainesektsiooni juht
tel 5240939