fbpx

Kutsehariduskeskus saadab ellu üle 250 kutsespetsialisti

Reedel, 19. veebruaril lõpetab talvine lend kutsespetsialiste. Pidulikul aktusel saavad tunnistuse  254 noort meistrit kokku 19 õppegrupist. Lisaks lõputunnistusele saavad 39 noort kiita väga hea õppeedukuse eest,  52 noort tunnustuse kõrgete kutsealaste oskuste eest ning  16 lõpetajat  tunnustuse kooli esindamise ja koolielu edendamise eest.

Teiste seas lõpetab kooli kondiiter Katrin Allas, kes sügisel saavutas  “Aasta kondiiter 2015”  võistlustel koos Sirle Saviauguga esikoha proffide võistlustel. Ellu astuvad ka Euroopa noorte kokkade ja kondiitrite võistluse kuldmedalist, kokk Kristiina Rauba, vabariiklike autotehnikute kutsevõistluste võitja Janari Zirk ning kooli „Aasta tegijad“ mehhatroonik Anna-Jaana Vanderflit ja juuksur Karolin Pedius.

Rahvusvahelise iluvõistluse „Nevskie Berega“ pronksivõitja,  juuksur Arles Karv, sõnas, et kool on andnud head alusteadmised, kuid  edasi tuleb ise ennast arendada. „Juuksuriamet  tähendab elukestvat õpet,“ märkis ta ja lisas, et juba märtsi alul läheb ta Milaanosse  kursustele ja seejärel ootab teda töö ühes Tallinna vanalinna salongis.

Kutsehariduskeskuse lõpetab ka esimene lend spaateenindajaid.  „Spaateenindajate grupp on olnud väga tugev ja õpihimuline – kõik 13 lõpetajat sooritasid edukalt spaateenindaja tase 4. kutseeksami ning  lausa 7 lõpetajat pälvib heade õpitulemuste ja kutseoskuste eest tunnustuse,“ rääkis õpetaja Ingrid Sööt. „Tööd noortele oskustega spaateenindajatele on, näiteks praktikaettevõtted on väga rahule jäänud ja tööpakkumisi teinud,“ lisas ta.

Kutsehariduskeskuse talvise lennu lõpuaktus toimub reedel, 19. veebruaril algusega kell 14.00 Vanemuise kontserdimajas. Lõpetajatel palutakse kohale tulla pool tundi varem.

lõpuaktus

 

Lisainfo:
Mariann Karja
õppekorralduse juht
tel 7361870Märkad veebilehel vigu?