fbpx

Kutsehariduskeskus tänab tublisid õpetajaid

Täna, 3. oktoobril tänab ja tunnustab Tartu Kutsehariduskeskus  pidulikul aktusel kooli õpetajaid.

Direktor Andrus Mõttuse sõnul väärib pedagoogide töö tunnustamist, ja mitte vaid õpetajate päeval. „Õpetaja on kõige tähtsam, sest just tema  meisterlikkusest saab kõik alguse. Praegu me ei tea, milliseid oskusi tulevikus vaja läheb, kuid hea õpetaja õpetab õppima, otsima lahendusi ja süsteemselt pingutama,“ sõnas ta.

Tänavu pälvivad Tartu Kutsehariduskeskuse aasta õpetaja tunnustuse 8 õpetajat:
Irina Võsar – pagari kutseõpetaja;
Kalle Viira – puidu valdkonna kutseõpetaja;
Tiina Ilus – eesti keele õpetaja;
Aili Kvell – logistika kutseõpetaja;
Katrin Krünvald – juuksuri kutseõpetaja;
Õnnela Muuga – koka kutseõpetaja;
Thea Kuus – koka kutseõpetaja;
Lehte Teern – raamatupidamise kutseõpetaja.

Aasta õpetaja tunnustusega käib kaasas kooli aukiri ja meene.

Lisaks jagavad aktusel  oma tunnustavad tiitleid ka õpilased. MEIE VARA tiitli saavad Taissa Sulajeva, Paul Kütimaa, Allan Patska, Annereet Paatsi, Aivar Krull, Edda Sõõru ja Marek Tepper. MEIE MAJAKAS tiitliga pärjatakse Katrin Vaher ja Kati Toobal.

Tartu linna aasta õpetaja tunnustuse pälvisid tänavu kaks kutsehariduskeskuse õpetajat: meisterõpetaja Vilve Pohla ja loodusainete õpetaja Kaire Jõgi. Tartu aasta õpetaja tiitli pälvinud pedagoogid  on kutsutud 20. oktoobril toimuvale Tartu linna ja Tartumaa haridustöötajate tunnustusüritusele.

Üleriigilisele konkursile “Eestimaa õpib ja tänab” esitas Tartu Kutsehariduskeskus kursusejuhataja Tiiu Kruusmaa ja õpetajate Vilve Pohla ja Kaire Jõgi kandidatuuri. Kutsehariduse sõbra tiitli vääriliseks kandidaadiks esitati siseveebi arendaja Rauno Jakobson. Laureaadid selguvad 4. oktoobril Vanemuise Kontserdimajas pidulikul gala-õhtul.

Haridus- ja teadusministri tänukirjaga tunnustamiseks esitas kool osakonnajuhataja Liivi Liivi Lõhmussaare, infosekretär Siiri Raudsepa ja õpetajate Anne Krulli ja Tiina Kraavi kandidatuuri. Ministri tänukirjade saajad selguvad Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajate peol 10. oktoobril Mooste folgikojas.

Lisainfo:
Andrus Mõttus,
direktor
tel 7361 860Märkad veebilehel vigu?