fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tartu Kutsehariduskeskuse traditsioonilised avatud uste päevad kolivad sel aastal veebi. 14. aprillil avame oma veebiaknad ja kutsume uudistama koolielu, õppimisvõimalusi ja erialasid ning osalema virtuaalsetes tundides.

„Kutsehariduskeskuse koridorides, klassides ja töökodades saab seekord käia üksnes virtuaalselt, kuid usume, et suudame meie tulevastele õppuritele pakkuda sama põneva ja sisuka programmi kui tavaliselt. Osalemine on avatud kõigile, kuid palume ennast eelnevalt registreerida,“ sõnas turundusjuht Kaire Mets.

Avatud akende päeva raames avame kell 10.00 virtuaalse seminariala, kus saab kuulda-näha sisukat infot kooli õppimisvõimaluste ja sisseastumise kohta. Põnevates vestlusringides saavad sõna õpilased, kes räägivad oma erialavalikutest ja koolikogemusest. Vilistlased jagavad muljeid oma kooliajast aga ka edasiõppimisest ja tööelust. Seminariprogrammi juhib muusik Reigo Ahven.

Koos seminariga on kella 10-14 avatud virtuaalne messiala, kus igaüks saab omas tempos erinevate osakondade „infolaudade“ vahel surfata, otsida omale sobivaid erialasid ja õppimisvõimalusi ning küsida lisainfot otseallikatelt. Lisaks leiab messialalt vastuseid õpilaskodu, erinevate toetuste, sisseastumisavalduse ja dokumentide esitamise ning muude korduma kippuvate küsimuste kohta.

Samuti kutsume huvilisi osalema virtuaalsetes tundides, kus meie õpetajad jagavad nii mõnegi kasuliku ja eluks vajaliku oskuse olgu tegu siis küpsetamise või rattahooldusega. Samuti saab veebitunnis aimu valdkonnast ning tuge sisseastumiseks. Nii näiteks saavad IT-huvilised parema ettekujutuse IT-akadeemiasse sisseastumiseks või siis sissejuhatuse motivatsioonikirja koostamiseks.

Täpsema programmi koos registreerimise vormiga leiab SIIT

Sisseastumisavalduste vastuvõtt kutsehariduskeskusse on avatud ning avalduse saab esitada kooli e-vastuvõtu keskkonnas. Sooviavaldusi saavad esitada ka noored, kellel veel on põhikool lõpetamata. „Kui otsus kutsekooli eriala õppima tulla on kindel, siis soovitame avalduse meistrite kooli kevadel teele panna. Esimene vestluste ja testide päev on 22. aprillil. Peale seda tehakse otsus ja õppija saab oma edasiõppimise valiku kinnitada.“ sõnas Mets.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
kaire.mets@khk.ee