fbpx

Kutsehariduskeskuse õpilasfirmad lähevad laadale (Täiendatud!)

Laupäeval, 13. detsembril toimub Tartu Kaubamajas õpilasfirmade laat, kus 56 firma seas osaleb kuus Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasfirmat.

Teiste seas saab laupäeval maitsta ja kaasa osta  minikooke ja –tordilõike ning martsipanikujukesi firmalt Spaatlitäis kreemi. LED-valgusribasid ja-pirne pakub ÕF BrightLED.

Kairi Soo, kes läheb ÕF Viipsik esindajana tutvustama käsitöökoolitusi, lubas laadal näidata haapsalu salli kudumise nippe. „Tegelikult on sel rohkem kui üks nipp ja ega laadal neid kõiki õpetada pole võimalik,“ ütles ta, kuid käsitöökoolituste huvi loodab ta äratada küll. Näiteks tuleval esmaspäeval toimub kutsehariduskeskuses  sahtliga laeka ja teisipäeval karbi meisterdamise koolitus, kuhu on võimalik laadal registreerida.

ÕF Fotokunn tutvustab messil fotografeerimis- ja filmimisteenust. ÕF IspTek pakub arvutite hooldust ja komplekteerimisteenust, tarkvara uuendamist, draiverite installeerimist ning Tartu Veebidisainerid pakuvad veebilehtede loomise teenust.

Tartu õpilasfirmade laadal osalevad lisaks tartlastele ka õpilasfirmad Tallinnast, Antslast, Värskast, Viljandist,  Tabasalust, Põlvast, Otepäält ja mujalt. Laata korraldab Tartu Ärinõuandla ja selle toimumist toetavad Tartu Linnavalitsus ja Siseministeerium.

Õpilasfirmade laadal tunnustas Tartu Ärinõuandla parimaid. ÕF Spaatlitäis kreemi pälvis parima meeskonnatöö eripreemia.

ÕF Spaatlitäis kreemi pälvis parima meeskonnatöö eripreemia. Foto: Evelin Virnas

ÕF Spaatlitäis kreemi pälvis parima meeskonnatöö eripreemia. Foto: Evelin Virnas

Lisainfo:
Ena Drenkhan
Tel. 7361 877

 

 Märkad veebilehel vigu?