fbpx

Kutsehariduskeskuse parima koostööpartneri tiitli pälvis AS Hanza Mechanics Tartu

27. septembril tunnustati Tartu linna edukamaid ettevõtteid. Kutsehariduskeskuse parima koostööpartneri tiitli sai AS Hanza Mechanics Tartu.

Hanza Mechanics on kooli pikaajaline partner, kes on alati valmis kaasa rääkima nii õppekavade arenduses, täiskasvanute koolituses kui koostöö algatustes. Samuti on ettevõte praktikabaasiks kutsehariduskeskuse õppuritele ning on üheks ettevõtteks, kes võõrustab regulaarselt ka meile saabuvaid rahvusvahelisi praktikante. Ettevõte avab alati oma uksi ka õppekäikudeks aidates nii populariseerida kogu tehnikavaldkonda, selgitas Kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttus.

Lisaks Tartu linnapea Urmas Klaasi üle antud aukirjale ja Eino Mäelti klaasskulptuurile kingib Tartu Kutsehariduskeskus oma parimale koostööpartnerile kooli õppetöökojas valmistatud tordi.

Tartu linna parimaks väikeettevõtjaks tunnistati eelmise aasta tulemuste põhjal Mooncascade OÜ. Enim töökohti lõi Kodumaja AS, suurim ekspordi kasvataja oli OÜ TMB Element ja suurim investeerija AS Tartu Veevärk. Aasta turismiteoks tunnistati Hektor Design Hostel. Meditsiini ja eluteaduste valdkonna ettevõtjatest oli parim OÜ EST-DOMA. Tartu Teaduspargi aasta ettevõtteks tunnistati Solis BioDyne OÜ, edukaim SA Tartu Ärinõuandla toel alustaja oli Disaintekstiil OÜ ja Tartu Loomemajanduskeskuses – Teenu OÜ. Tartu Kutsehariduskeskuse parim koostööpartner oli mullu AS HANZA Mechanics Tartu.

Lisainfo:
Andrus Mõttus
Direktor
Tel 7361 860

 Märkad veebilehel vigu?