fbpx

Kutsehariduskeskuse tiim oli Sügispäevade parim

Liivimaa kutsekoolide traditsioonilistelt  Sügispäevadelt  tõid võidu Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasesinduse liikmed koosseisus Edith Lemsalu, Andry Groskopf, Ann-Liis Arike, Ain-Allan Rusi, Deniss Semjonov, Thomas Kipper ja Andrei Võsokovski huvijuht Lilia Leimani eestvedamisel.

Reedel, 27. novembril peetud Sügispäevadel võisteldi nii sportlike kui loovate ülesannete lahendamisel. „Koduseks ülesandeks oli läbi laulu, tantsu, liikumise, filmi või muul atraktiivsel moel oma kooli  tutvustamine. Meie tiim lahendas selle läbi populaarse mälumängu “Kuldvillak”, milles kõik osalejad aktiivselt kaasa lõid,“ rääkis Lilia Leiman.

Lisaks tuli kohapeal ragistada ajusid viktoriinis ja osaleda aja peale paberi voltimise kunstis e. origamis. Maha peeti ka mitmeid põnevaid, sportlikke ja mängulisi võistlusi. Näiteks tuli mängida mängu milles oli ette antud mitu jalga või mitu kätt võib tiimil olla kokkupuutes maaga, võistelda lauatennises ja taldriku veeretamises. „Isegi õpetajatele oli oma võistlus, mille tulemused  üldarvestusse läksid,“ selgitas Leiman. Seitsme kooli meeskondade üldarvestuses tuli sel korral võitjaks meie kooli tiim.

Sügispäevade võitjad said aastaks enda kätte võistluse rändauhinna – klaasist hoiupõrsa. „Lisaks saime ka võidukarika ning igat osalejat peeti meeles vahva kingiga,“  märkis Leiman. „Eks võidurõõm ole ikka magus, aga toob kaasa ka uusi kohustusi, nagu järgmiste Sügispäevade korraldamine. Kuna meie kool on võitnud ka kahed järjestikused suvemängud, siis on 2016 aastal vaja korraldada nii suvepämängud kui Sügispäevad,“ lisas ta.

Liivimaa kutsekoolide sügispäevad korraldas seekord Võrumaa Kutsehariduskeskus ja Leimani sõnul oli kogu üritus ladus ja kiiduväärselt hästi korraldatud. „Vastuvõtt oli väga soe,“ märkis ta. Võistlustel osales kokku seitse kooli. Lisaks korraldajatele veel ka Räpina Aianduskool, Luua Metsanduskool, Viljandi Kutseõppekeskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Tartu Kutsehariduskeskus.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?