fbpx

Kutsehariduskeskuses toimub Margit Tennosaare meistriklass

Reedel, 14. novembril annab Margit Tennosaar kutsehariduskeskuse veebispetsialistidele meistriklassi. Teoorias ja praktikas tutvustab ta veebimaailma trende ning räägib, mida tasuks tulevastel veebimeistritel silmas pidada, et selles valdkonnas areneda.

Samuti kohtuvad tulevased veebispetsialistid reedel vilistlase Silver Mähariga, kes võitis äsja EuroSkillsi kutsevõistlustelt individuaalse  kuldmedali ja meeskondliku pronksi. Koos juhendaja Margit Tennosaarega räägitakse huvilistele möödunud võistlustest aga ka uutest perspektiividest.

„Oleme rõõmsad ja uhked, et kutsehariduskeskuse vilistlane on saavutanud kõige kõrgema koha Euroopa  noorte veebispetsialistide seas. Aga see pole juhus, vaid süsteemse töö tulemus,“ kinnitas kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttus. „Meie meistrid teevad tööd, et kujundada tulevasi meistreid  ja rõõmu teeb see kui need pingutused vilju kannavad nii nagu praegu Silver ja Margit tõestasid,“ lisas ta.

Ka reedese meistriklassi üheks eesmärgiks on meistrite poolt kogutud  teadmisi ja oskusi tulevastele meistritele edasi anda. Lisaks seisavad ees maailmameistrivõistlused “WorldSkills 2015” ning Margiti õlul on võistlejate ettevalmistamine selleks jõuprooviks.

Lisainfo:

Signe Vedler
IKT osakonna juhataja
tel 7361 842Märkad veebilehel vigu?