fbpx

Lastevanemate päeva programmis on tarvilikke teadmisi ja oskusi kõigile

Laupäeval, 14. oktoobril toimub Tartu Kutsehariduskeskuses lastevanemate päev, kuhu on oodatud nii esmakursuslaste vanemad kui ka kõik asjahuvilised. Päeva jooksul on saab tutvuda kooli ja õppetöö korraldusega ning osaleda praktilistes töötubades.

Tugikeskuse juhi Liine Maasika sõnul on lastevanemate kaasamine oluline. “Usume, et õpilaste heaolu, koolirõõm ja õpiedu sünnivad kooli ja kodu koostöös,” sõnas ta. “Seetõttu soovime vanematega kontaktis olla, selgitada kooli korraldust ja ootusi, tutvustada kursusejuhatajaid ning vastata küsimustele.”

Asjahuvilised ning tulevaste õppijate vanemad on samuti oodatud kooli ja kutsehariduse võimalustega tutvuma. Lisaks saavad kõik osaleda praktilistes töötubades ning õppida mõne vajaliku oskuse. Nii näiteks on võimalik pagar-kondiitri kutseõpetajate käe all pärmitaignast saiu küpsetada, puutöökojas ise vahtrapuust pannilabida meisterdada või õmblusklassis oma püksipaari või seeliku pikkust kohendada. Õppida saab suhtlemise ja koduremondi algtõdesid, juuste hoolduse ja soenguseadmise nippe, kingituste pakkimist ning perekonnaloo jäädvustamist fotoalbumisse.

Kõik tegevused-töötoad on osalejatele tasuta ning lisaks saavad kõik koolisööklas lõunasuppi maitsta. Küll aga palume kõigil ennast osalejaks registreerida SIIN.

Lastevanemate päev toimub nii Kopli 1 kui Põllu 11 õppekorpustes algusega kell 10.00. Päevakava ja lisainfo on veebilehel: https://khk.ee/koostoo/lastevanemate-paev

Lisainfo:
Liine Maasikas
tel 7361 878
liine.maasikas@khk.eeMärkad veebilehel vigu?