fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Sel õppeaastal on kutsehariduskeskuse õppuritel võimalik  käia nelja erineva sportmängu treeningutel ja lisaks ootab õpilasi nii jõusaal kui aeroobikatrenn.   Kas Sina oled juba sobiva ringi omale välja valinud ja end kirja pannud?

„Kuigi kõikidest spordiringidest võetakse juba usinalt osa, ootame õpilasi ikka juurde. Meie õpilased on energilised, tragid ja tegusad ja ei tasu muretseda selle pärast, milline on minu sportlik tase, kas või kuidas ma hakkama saan – igaüks leiab omale sobiva sportliku harrastuse. Tuleb ainult kohale tulla ja erinevaid trenne proovida!“ ütles spordiosakonna juhataja Meida Veskus ning lisas, et kõik spordiringid on õpilastele tasuta.

Kopli tänaval saavad õpilased mängida nii korvpalli, võrkpalli, jalgpalli kui käia ka jõusaalis või nautida aeroobikat. Põllu tänava hoone ootab huvilisi korvpalli- või jalgpallitrenni, lisaks jõusaali võimalusele saab seal kätt harjutada ka lauatennises.

Järgmisel nädalal toimub Põllu tänava muruväljakul põnev kursustevaheline jalgpalliturniir. 16. septembril pistavad omavahel rinda põhikoolijärgsed esimese kursuse õppijad ja neiud, 17. septembril vanemad kursused ja keskkoolijärgsed õppurid. „Võistlusele registreerimine toimub koha peal. Eelmisel aastal osutus jalgpalliturniir väga populaarseks – osales lausa 27 võistkonda. Ootame ka sel aastal sama suurt huvi ja osavõttu,“ sõnas Meida Veskus. „Seda turniiri võib pidada justkui oma meeskonna proovikiviks – eks koostöös võistkonnaliikmetega näed, kuidas tiim toimib ja omavahel klapitakse. Loomulikult on parimatele meeskondadele ka auhinnad!“

Kutsehariduskeskus osaleb tänavu veel Eesti Kutsekoolispordi Liidu karikavõistlustel. Esimene üritus leiab aset 8. oktoobril Narvas, kus toimub murdmaajooks. Huvilised võiksid endast Meida Veskusele lähiajal märku anda. Narva kohalesaamise pärast muretsema ei pea, selleks organiseerib kool oma transpordi.

Lisaks sporditrennidele alustab järgmise nädala alguses ka Improring, kus kõik õpilased saavad läbi lõbusate mängude ja koostööharjutuste oma improvisatsioonioskusi testida ja proovile panna. Ring hakkab koos käima alates 15. septembrist esmaspäeviti kell 17.00 Kopli B-211.

Sel aastal saab osa võtta ka koolibändist. Juba esmaspäeval,  15. septembril kell 16.00  toimub  pillimeeste esimene kogunemine bändiruumis õpilaskodu keldrikorrusel Kopli C-003. Võta kaasa toredad ideed ja hea tuju!

 

Lisainfo:
Meida Veskus,
spordiosakonna juhataja, Kopli A-035,
meida.veskus@khk.ee

Lilia Leiman,
huvijuht, Kopli B-232,
lilia.leiman@khk.ee