fbpx

Linnalaagrisse registreerimine on alanud

13.-15. juunil toimub Tartus taas linnalaager põhikooliealistele  noortele. Kolme päeva jooksul saab  kutsehariduskeskuse praktilistes ja põnevates töötubades harjutada uusi oskusi,  osaleda  sportlikes ja seikluslikes mängudes ning saada juurde esinemisjulgust ning suhtlusoskust.

Linnalaagri projektijuhi Ülle Antsoni sõnul oodatakse osalema   kuuenda kuni kaheksanda klassi õpilasi. „Iga päev algab sportlike mängude ja ühistegevustega ning jätkub juba praktilistes töötubades,“ selgitas ta.  Seekordsetes töötubades saab näiteks valmistuda suviseks remondihooajaks ning harjutada erinevaid värvimisvõtteid, samuti proovitakse teha mosaiiki. Kondiitritöötoas lastakse aga fantaasia valla mõnusate pirukate ja magusate sefiirikorvikeste valmistamisel. Autotöökojas uuritakse seekord kuidas metalli painutada ning valmistatakse plekist  lilli.

Kokanduslikus töötoas valmistatakse koos juhendajatega mitmekäiguline pidulik eine, kust ei puudu ka isevalmistatud jäätis. „Kõik omavalmistatud  hõrgutised sööme ka koos ära,“ lubas Ülle Antson.

Täpsem linnalaagri programm on SIIN. Osalejate registreerimine on juba alanud ja kestab kuni 10. juunini.

 

Lisainfo:
Ülle Antson
koolitusjuht
tel 7361 876Märkad veebilehel vigu?