fbpx

Lõpetab järjekordne lend kutsespetsialiste

Täna lõpetab kutsehariduskeskuse 171 kutsespetsialisti, neist 39-le antakse lisaks lõputunnistusele üle ka tänukiri kõrgete kutsealaste oskuste ja aktiivse osaluse eest koolielus.

Teise seas lõpetab kooli kokk Markus Pärn, kes rahvusvahelistel AEHT noorte kokkade kutsevõistlusel saavutas teise koha, samuti on ta edukalt võistelnud „Noor Kokk 2017“ ja „Kokakunst Kuressaares“ võistlustel ning jõudnud praktiseerida nimekastes restoranides välismaal ja Eestis.

Lõpetajate seas on ka noored juuksurid Liselote Kollom Ja Marleen Kaur, kes on oma kõrgeid kutsealaseid oskusi tõestanud mitmetel kutsevõistlustel. Liselote esines edukalt juuksurite võistlustel „Nevskie Berega 2017“, „Noor Meister 2017“ ja „Noor Juuksur 2018“. Marleen on „Noor Meister 2017“ juuksurite võistluse võitja.

Lõpuaktusel annab vastsetele lõpetajatele tunnistused üle kutsehariduskeskuse direktor Tõnis Lukas. „Tänased lõpetajad lähevad otse homsesse ühiskonda, sest praegune maailm muutub kiiresti. Kool on andnud põhiteadmised ja –oskused – loodame, et ka tööharjumuse. Edasine on kõik noorte endi teha,“ sõnas ta.

Pidulik lõpuaktus Vanemuise kontserdimajas toimub 16. veebruaril algusega kell 14.00.

Talvine lõpuaktus

Lõpetajatel palume kohal olla pool tundi enne aktust.

Lisainfo:

Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

Avaldatud: 15.02.2018Märkad veebilehel vigu?