fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Esmaspäeval, 11. veebruaril lõpetab Tartu Kutsehariduskeskuse 115 noort kutsespetsialisti, neist 33 saavad lisaks lõputunnistusele ka kooli tänukirja hea õppeedukuse ja kõrgete kutsealaste oskuste eest või eduka osalemise eest võistlustel ja haridusüritustel.

Talviste lõpetajate seas on kutsehariduskeskuse esimene lend kosmeetikuid. Juuksuri eriala lõpetavad Noor Meister 2018 Andra Kabanen ning Peterburi Iluvõistlustel „Nevskije Berega 2018“  väga hästi esinenud Annika Švetsova.

Tänukirjaga lõpetab kooli ka Margit Tasa, kes õppis  töö kõrvalt kütte- ja jahutussüsteemide lukksepa erialaoskusi ning saavutas kutseeksamil maksimumtulemuse. Margiti sõnul pole küttesüsteemide eriala sugugi üle jõu ega mõistuse käiv.  „Koolist sain uusi teadmisi ja kogemusi ja olen väga rahul. Eneseuhkust ikka kergitab, et sai mindud ja ära tehtud!“ on värske lõpetaja rõõmus.

Kutsehariduskeskuse direktor Tõnis Lukas kinnitas, et kool arvestab õpilaste erinevate vajadustega. „Meil on aastas mitu kooli vastu võtmise perioodi ja ka lõpuaktusi eri aegadel. Selline paindlikkus iseloomustab tänapäevast kutseõppeasutust, kus me püüame teha õppekavu just vastavalt õppurite vajadustele, et kõigil noortel oleks võimalikult hea ettevalmistus ja mugav ajastus tööle minekuks või edasi õppimiseks,“ selgitas ta ja lisas, et see on huvi kutseõppe vastu kasvatanud.

Talvine lõpuaktus toimub Vanemuise Kontserdimajas 11. veebruaril algusega kell 14.00.

Lõpetajatel palume kohal olla pool tundi varem.

 

Lisainfo:
Tõnis Lukas
direktor
7361 860