fbpx

Madli Petuhhov tõi Tartusse kolmanda koha

16. mail toimunud vabariiklikul sekretäritöö õpilaste kutsemeistrivõistlusel Tippsekretär 2014 esines edukalt Tartu Kutsehariduskeskuse sekretäritöö 2. kursuse õpilane Madli Petuhhov, kes tõi koju kolmanda koha.

Võistluse võitis Olustvere teenindus- ja maamajanduskooli õpilane Margarita Kopteva ja teisele kohale tuli Karmen Kaevats Tallinna majanduskoolist.

Tänavustel võistlustel võtsid mõõtu 22 kutseõppurit, kes  pidid näitama oma oskusi ja teadmisi dokumendihalduses, arvutitöös, eesti keeles ning protokolli, etiketi ja kultuuri  valdamises. Võistluse žürii liikme ja Eesti Juhi Abi Ühingu auliikme Sirje Orveti sõnul oli võistlejate ettevalmistus selliseks mõõduvõtmiseks ühtlane ja piisav ning sellest võib teha järelduse, et Eestimaa  organisatsioonid saavad sekretärilaudade taha taas toreda ja kenasti toimetuleva lennu.

tippsekretär1014

Tippsekretäride esikolmik

IKT osakonna juhataja Signe Vedleri sõnul  olid meie õpilased tegelikult väga edukad, sest ka teine võistleja Liisi Otsa näitas kõrget tulemust. „Kindlasti olid nad tugevad dokumentihalduse osas, samuti läks väga hästi avalik esinemine,“ selgitas Vedler ja lisas, et edu tõid selge sõnum, hea diktsioon ja tasakaalukas esinemine.

Vedler kiitis ka Madli ja Liisi pühendumist õppetööle, iseseisvust ja põhjalikkust. „Madlil on plaan jätkata õpinguid personalitöö valdkonnas ning kuuldavasti on ta saanud ka tööpakkumise,“ lausus ta.  “Samuti tunnustan sekretäride juhendajat Mirjam-Merike Sõmerat,” lisas Vedler.

Tippsekretäri võistlusel karastunud Madli Petuhhov ja Liisi Ots lähevad juba homme kutseeksamile, et saada juhiabi 6 kutse.

 

Lisainfo:
Signe Vedler
tel 7361 842

 Märkad veebilehel vigu?