fbpx

Maikuu algab tervisenädalaga

Maikuu esimesel nädalal on kogu kooliperel võimalik tavapärasest rohkem õues liikuda ja sportida, sest tulemas on tervisenädal. Nädala eestvedaja, õpetaja Helina Esnari sõnul on selle eesmärgiks ergutada kõiki aktiivselt liikuma. „Tegelikult on õues, värske õhu käes liikumine ka parim ravim kevadväsimuse peletamiseks,“ sõnas ta.

Tervisenädala juhatab sisse esmaspäeval 4. mail kell 10.15  algav terviseloeng, kus dr Riina Vibo TÜ Neuroloogiakliinikust räägib südametervisest. Kell 11.30 – 14.00 saab Kopli tänava A-korpuse fuajees ja väliskorvpalliväljakul mängida lauatennist, noolemängu, läbida tõukerattaga osavusrada, võistelda jalgpalli täpsuslöökides ja korvpallivisetes, läbida disc-golfi rada või lüüa kaasa majasiseses orienteerumismängus.  Kel aga sportlikku pisikut enamaks jätkub, võib neljapäeval 7. mail kõike korrata.

Teisipäeval, 5. mail  kolivad tervisenädala tegemised Põllu tänava F-korpuse fuajeesse ja staadionile. Kell 10.15 saab kuulata südametervise loengut ning kella 11.30 – 13.00 ise tervise heaks  liikuda.  Põllu tänaval võisteldakse lauatennises ja noolemängus, toimub ka  täpsusvõistlus, tõukerattavõistlus, orienteerumismäng, jalgpalli täpsuslöökide võistlus ning  disc-golf maja ümbruses.

„Tegu on pigem lõbusate liikumismängudega, kus ka natuke sportlikku hasarti sees on,“ selgitas Esnar ja kinnitas, et kõikide  võistluspäevade lõpus autasustatakse päeva paremaid.

Osalemine on vaba ja vabatahtlik!

 

Lisainfo:
Helina Esnar
õpetaja
helina.esnar@khk.eeMärkad veebilehel vigu?