fbpx

Mardilaadal koguti heategevuseks üle 300 euro

Mardipäeval, 10. novembril toimus kutsehariduskeskuse Põllu õppekorpuses Mardilaat, kuhu kauplema oli tulnud kokku kümme õppegruppi. „Põhieesmärk oli koguda raha jõuluheategevuseks ja see sai edukalt täidetud, sest kokku saime üle 300 euro,“ selgitas üks mardilaada korraldaja Siim Meho. Suurimad annetajad olid õpetajad ja õppegrupid AK14, MKo115 ja My13.

Laadal kaubeldi enamuses toidutoodetega, üks osaleja müüs ka enda tehtud käsitööd. Kõhutäiteks oli nii soolast kui ka magusat. Müüdi burgereid, salatit ja võileibu ning suu sai magusaks teha peamiselt muffinite ja pannkookidega. Õpetajad pakkusid omatehtud keediseid ning suureks üllatajaks oli grupp, kes pakkus kohapeal valmistatud ökojäätist.

„Laat õnnestus väga hästi. Osales palju müüjaid ja ostjaid ning vahetunnil oli rahvarohkuse tõttu koridoris raske liikuda,“ kinnitas Meho.  „Loodan, et järgmine aasta jätkatakse traditsiooni ning õpilased korraldavad veel edukama ürituse. Aitäh kõigile kauplejatele ja osalejatele, olite väga tublid!“

Siim Meho
AK14 õpilaneMärkad veebilehel vigu?