fbpx

Meie Meistrid ja tööjuubilarid said tunnustuse

Reedel, 12. jaanuaril peetud kutsehariduskeskuse uusaastakontserdil tunnustati üheksat oma ala meistelikku ja eeskuju andvat kolleegi, kellele direktor Andrus Mõttus andis üle „Meie Meister 2017“ tiitlid. Seekordseteks meistriteks kuulutati huvijuht Lilia Leiman, õppesekretär Kersti Pool, kutseõpetajad Ilona Vanaveski, Tiina Kärner, Katrin Jurs ja Kaido Tammepõld, puhastusteenindaja Erika Rebane, kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Kikas ja direktori asetäitja õppetöö alal Liivi Raudsepp.

Tiitel „Meie Meister“ antakse Tartu Kutsehariduskeskuse töötajale, kes on oma igapäevase meisterliku töö ja isikliku eeskujuga andnud väärtusliku panuse kooli eesmärkide saavutamisse. Ta on hooliv ja uuendusmeelne, paindlik ning koostööaldis.

Samuti tunnustas Andrus Mõttus tööjuubilare. Kutsehariduskeskuse kuldmärgi sai ärinduse ja kaubanduse õpetaja Tiina Ilus, kes on kutsehariduskeskuses töötanud 35 aastat ning  meisterõpetaja Vilve Pohla ja õpetaja Iraida Krivoguzova, kellel täitus 30. tööaasta. Veerandsada aastat on kutsehariduskeskuse ridades töötanud kutseõpetaja Erna Urm, hooldusjuht Kalle Mägi ning direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp. Kutsehariduskeskuse hõbemärgi said kahekümnendat tööjuubelit tähistanud praktika juhendaja Jelena Kutšmuk, õpetaja Riina Mändla ning toitlustuse abitöötaja Õie Hanni. Kõikidele staažikatele töötajatele anti üle ka Tartu Linnavalitsuse tänukirjad pikaajalise töö ja väärtusliku panuse eest.

Lisainfo:

Andrus Mõttus
direktor
tel 7361 860Märkad veebilehel vigu?