fbpx

Meistrid näitavad oma loomingut

Alates teisipäevast, 11. novembrist saab kutsehariduskeskuses vaadata  õpilaste ja õpetajate loometööde näitust.  Väljas on nii maale, fotosid aga ka meisterlikke käsitööesemeid, kokku üle 30lt  autorilt.

Teiste seas võib uudistada näiteks õpetajate Eve Mäeoru villapilte, Margus Ainsalu metallist lilli, Tuuliki Vuksi vahvaid mänguasju, Olga Lugina ja Julia Kovalenko peeni tikandeid, Maire Meritsa kaunist niplispitsi või Vaike Vetka jaapanipäraseid pakendeid. Loomulikult on väljas ka kodumajanduse õpilaste käsitööd,  juuksuriõpilaste seatud pidulikud soengud aga ka IT-süsteemide spetsialistide loodud lauamängud ning suurel hulgal nii õpilaste kui õpetajate maale ja fotosid.

Jätkuvalt saab Kopli infokogus vaadata ka Gert Vardja loodusfotosid.

Direktor Andrus Mõttuse sõnul on meistrid alati mitmekülgsed ning selle näitusega saame märgata seni varjul olnud andeid. „Kiitus ja tänu meie loomingulisele kooliperele selle näituse eest,“ tunnustas ta.

Loometööde näitus avatakse Kopli B fuajees teisipäeval kell 10.00 ja Põllu tänava A fuajees kolmapäeval kell 12.00 ning see jääb avatuks kuni 20.novembrini.

Näituse seadsid üles ja kujundasid Kadi Tellissaar, Maris Tigas, Tiiu Vellevoog, Ena Drenkhan ja Kaire Mets.Märkad veebilehel vigu?