fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tänasel Tartu Kutsehariduskeskuse avaaktusel kuulutati välja mulluse õppeaasta olulisemad teod. Õpilaste ja õpetajate hääletuse tulemusel sai tiitli „Aasta tegu“ Põllu 11 A-korpuse söökla ja auditooriumi rekonstrueerimine.  Tänukirja ja meene projekti eestvedamise eest pälvis haldusjuht Toomas Lelumees.

Projekti käigus rekonstrueeriti 1962. aastal ehitatud hoone keldri ja esimese korruse vahelagi, ehitati ja sisustati sööklakompleks ning selle peal olevad klassiruumid suureks auditooriumiks. Ümberehituse käigus said ruumi ka ventilatsiooniseadmed, ning nüüdseks on uuendatud ka Põllu A-korpuse 2. ja 3. korruse klassiruumid, kus muuhulgas on ka korralik ventilatsioon.

A-hoone konstruktiivse osa rekonstrueerimise projekteeris Ahto Alasi inseneribüroost Matrico OÜ, eriosad projekteeris Tarmo Põderson OÜ Habelsberg ning elektri Tarmo Kübar Elekter OÜ, sisearhitekt oli Kristi Lõhmus OÜ Roomy. Ehitustööd teostas Tartu Ehitus AS eesotsas projektijuht Joosep Jakobsoniga. Omaniku ehitusjärelevalvet teostas Kalev Pärn, Pärn Projekt OÜst. Söökla köögiseadmed tarnis ja paigaldas AS Metos, auditooriumi ja klasside sisustus tuli OÜ Vegard Furniture. Suur osa sisustusest valmis ka kutsehariduskeskuse puidutöökojas ja metallitöökojas.

Põllu A-korpuse projekteerimine, ehitus- ja sisustus läksid maksma ligi 1 miljon EUR ja seda aitasid finantseerida Tartu linn ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisaks Põllu A korpuse rekonstrueerimisele meenutati ka teisi koolielu edendanud olulisi tegusid. Tänukirjaga tunnustati turundus- ja kommunikatsioonijuht Kaire Metsa Oskuste öö korraldamise eest  ning  lihakulinaaria kompetentsikeskuse juht Kristi Luhta rahvusvaheliste kutsevõistluste „Nordic/Baltic Gourmet Butcher Competition 2019“ läbiviimise eest.  IT, metalli- ja puidu CNC ja elektroonikasimulaatorite projekti koostamise ja elluviimise eest tunnustati töökohapõhise õppe koordinaatorit Sigrid-Ester Tani.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872
lilia.leiman@khk.ee