fbpx

Neli õpilasprojekti sai toetust

Lõppenud õpilasprojektide konkursile esitatud viiest projektist otsustati rahastada nelja. „Seekordne tulemus oli väga hea ning kõik ideed ja meeskonnad tublid, kiitus neile“ rääkis huvijuht Lilia Leiman. „Meeldiv on, et kaks meeskonda võtsid vastu väljakutse projektidele rahvusvahelise mõõtme andmiseks.“

Projektiga „Kultuurne Euroopa õpilastele“ kavandavad rekreatsioonikorraldajad ette valmistada ja läbi viia kooli külastavatele välisõpilastele kultuuriõhtu. Tulevased raamatupidajad korraldavad aga loengute päeva Jaapani viisakus-ja ärikultuurist. Jaapani päev kannab otse loomulikult jaapanikeelset nime „Arigatou“, mis tõlkes tähendab „tänan“.

Kooli tutvustamisele ja erialade populariseerimisele aitab kindlasti kaasa õppegruppide MJ116,MJ216 ja K115 planeeritud konverents „Meistrid järgnevaks 100. aastaks“, kuhu oodatakse külastajaid-kuulajaid peamiselt üldhariduskoolidest.

Ärikorralduse õpilane Kelli Kärsna tõstatas oma projektis esile hoiukappide vajalikkuse, kuhu õpilased saksid oma vahetusjalanõusid jms. Isiklikke asju jätta. Ta plaanib koolis läbi viia turu-uuringu, et haldusosakonnal oleks teave, kui suur on õpilaste nõudlus kappide järele. Loodame, et kui õpilaste postkastidesse tuleb vastav küsitlus, siis õpilased sellele ka ausalt ja avameelselt vastavad.

Esitatud projektidest lükati tagasi turismikorraldajate taotlus EV100 teemalise viktoriini läbiviimiseks. Põhjuseks tõsiasi, et samateemaline viktoriin on sotsiaalainete õpetajatel juba koostatud ning tänasest avatud kõigile mälumänguritele. „Kiita tuleb turismikorraldajate algatust sellegipoolest ning soovitame teha õpetajatega koostööd. Ühendades jõud, on lõpptulemus kindlasti parem,“ kinnitas Leiman.

Aitäh mentoritele ja projektide hindajatele ning edu õpilastele ideede elluviimiseks!

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872
lilia.leiman@khk.ee

Avaldatud: 14.02.2018Märkad veebilehel vigu?