fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Lõppenud õpilasprojektide konkursi komisjon otsustas toetada nelja algatust, mis aitavad teha koolielu huvitavamaks ja sisukamaks. Kokku esitati 6 projekti.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul olid kõik esitatud projektid huvitavad ja aktuaalsed. “Mõned taotlused olid siiski koostatud kiirustades ja põhjalikult läbi mõtlemata, mistõttu ei leidnud need sel korral toetamist.”

Kevadsemestri jooksul on õpilasprojektide toega oodata lausa kahte konverensti. Noortekonverents „Minu tahe, minu tulevik“ soovib teadvustada madala enesehinnangu mõju tervisele ja suhetele ning elule. Projektimeeskonda kuuluvad õpilasesinduse liikmed Ivo Nurmetalo, Liisbeth Michelson, Steven-Eric Velleõu, Janne Sinijärv ja Maarja-Liis Mardim.

IT õpilased Eva-Liisa Edela, Margarita Deinekina, Ulla Volke ja Kevin Randmaa valmistavad ette konverentsi „We team you“, et tarkvaraarendusprotsessis osalevate erinevate spetsialistide koostööd oleks sujuvam ja tõhus.

Raamatupidamise eriala õpilased Evely Väin ja Marian Runtal soovivad koolitusega „Tere, multikultuurne keskkond“ tõsta meie teadlikkust multikultuurses töökeskkonnas suhtlemisel. Ärikorralduse õpilane Kelli Kärsna soovib kaasata meenete prototüüpide väljatöötamisse õpilasi, et nii laiendada kooli meenete valikut.

“Aitäh mentoritele ja projektide hindajatele ning edu projektimeeskondadele ideede teostamiseks,” lisas huvijuht Lilia Leiman.

Pildil mullu õpilasprojekti toel käivitatud rahvatantsurühm Triskel.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
lilia.leiman@khk.ee