fbpx

Noor kokk Vladislav Annikov saab EHRL stipendiumi

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) annab ka sel aastal välja  hotelli- ja toitlustuse eriala õppurite stipendiumid.   See on osa kutsehariduse  väärtusprogrammist, mille eesmärk on tunnustada hotelli- ja toitlusvaldkonnas õppivaid silmapaistvaid noori. Tänavu  saab teiste seas stipendiumi Tartu  Kutsehariduskeskuses kokaks õppiv Vladislav Annikov.

Nüüd juba lõpukursusel õppiv Vladislav paistab silma väga hea õppeedukusega – kaalutud keskmine hinne on koguni 4,94.  Oma teadmisi ja oskusi on ta edukalt rakendanud näiteks oktoobrikuus toimunud a´la carte menüüga restoranipäevadel, kehastudes üheks päevaks õpperestorani peakokaks ja pakkudes külastajatele oma menüüd.

Ta on praktiseerinud Tartu restoranides Dorpat ja Polpo ja viimane praktika oli  OÜ Wild Grupp Vilde lokaalis ja kohvikus. Praktikajuhendajate  tagasiside  kohaselt oskab Vladislav näha tervikut ning tunneb alati huvi tööprotsessi sisu vastu.

Toitlustus- ja majutusosakonna juhataja Maire Meritsa sõnul on osakonnas EHRL stipendiumi väärilisi õppureid kindlasti veel, kuid preemia pälvib vaid üks. „Vladislavi eeliseks olid  just tema läbitud praktikad  liitu kuuluvates tugevates restoranides,“ lausus ta.

Pidulik stipendiumite üleandmine toimub  19 novembril Tallinnas,  Radisson Blu Sky hotellis.

 

Lisainfo:
Maire Merits
maire.merits@khk.ee

 

 Märkad veebilehel vigu?