fbpx

Noortekonverentsil räägime sõna jõust

Teisipäeval, 5. detsembril algusega kell 10 toimub noortekonverents „Sõnal on jõud“.  Sõnade mõju ja jõudu aitavad lahti seletada telesaate juht  ja ajakirjanik Roald Johannson, kirjanik Sass Henno, produtsent ja režissöör Carmen Pritson-Tamme ja kogemusnõustaja Immanuel Volkonski.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul aitab noortekonverents meelde tuletada, et üks meie kooli väärtustest on hoolivus.  “Soovime, et meie koolikeskkond oleks sõbralik, et koridorides kõlaks veelgi enam tuttavaid teretusi ja häid, toetavaid  sõnu. Just sõnad on need, mis võivad teha pai või hoopis haiget, tõsta meid kõrgustesse või kahandada  meie eneseusku,” selgitas ta noortekonverentsi eesmärki. 

Noortekonverentsi korraldavad õpilasesinduse liikmed eesotsas projektijuht Andri Võsokovskiga, kes on päeva ettevalmistamiseks  kogunud erinevatest õppegruppidest tunnustavaid sõnu. “Koostöös valmis tunnustavate sõnade sõnapilv, mida konverentsil esitletakse,” rääkis Leiman. Ettevalmistuses on kaasa on löönud ka teised õpilased. Näiteks tisleri õpilane Tanel Enn Reimann treis ühe noortekonverentsi esineja palvel välja malenuppe.

Õpilasomavalitsus kuulutas välja ka konkursi, et märgata neid õpilasi ja õpetajaid, kelle hea sõna on olnud toeks. Konverentsipäeva lõpus kuulutatakse kooli HEA SÕNA MEISTRID välja. 

Koolipere on oodatud konverentsil osalema 5. detsembril kell 10.00 Kopli tänava konverentsisaali. Noortekonverents aab teoks projektikonkursi “Sallivus meie ümber”  toel. 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 736 1872

Salliv Kooli logo esculogo-uus 0_haridusmin_3lovi_est

 Märkad veebilehel vigu?