fbpx

ÕF Clotz kikilipsud lähevad Tallinna vallutama!

Õpilasfirmal Clotz seisab ees töine nädalavahetus, sest 22.-24. aprillil osaletakse Tallinnas toimuval disainilaadal, tutvustatakse oma tegevust reedehommikuses Terevisioonis ja osaletakse laupäeval Tartus toimuval õpilasfirmade müügipäeval.

Kelly Nõmme sõnul tuleb erakordselt põnev ja töine nädalavahetus. „Kõige rohkem olen elevil Terevisiooni pärast, sest kaamerate ja nii paljude vaatajate ees esinemine on mulle uus kogemus,“ rääkis ta ja lisas, et kindlasti on see ka hea võimalus reklaami saada enne suuri müügiüritusi.

Terevisiooni kutsuti oma tegemistest ja toodetest rääkima kuus õpilasfirmat üle Eesti. Valik tehti firmade seast, kes osalevad ka laupäeval, 23.aprillil Tartus Eesti Üliõpilaste Seltsis toimuval  õpilasfirmade müügipäeval. Müük toimub kella 12.00 – 16.00 ning osalejate kaasabil valitakse välja õpilasfirmade, külalisesinejate, korporantide ning ka rahvalemmik, mistõttu on kõik tartlased oodatud külastama. Kuna kaalul on ka tänavuse Eesti parima õpilasfirma tiitel, siis on see üritus kõigile osalejatele oluline.

Reedest pühapäevani kestab  Tallinnas, messi Interjöör 2016 raames toimuv Disainilaat, kus kõrvuti Eesti disainerite, kunsti- ja käsitöötoodete tegijatega osaleb ka ÕF Clotz. Esmakordselt peetaval disainilaadal on koos väga palju huvitavaid tegijaid ja saab soetada erinevaid tooteid, aksessuaare, tekstiile, Eesti disaini jne.  „ Me panime graafiku paika, et igale poole jõuaksime ja juhendajad Mariin Alatsei ja Tuuliki Vuks aitavad ka kaasa,“  selgitas Nõmm.

Uudse disainiga puidust lipsude edus on Kelly Nõmm kindel. „ Meil on väga positiivne tunne ja puitlipsud on kasvav trend praegu. Kevad on kohe käes ning seega ka koolilõpetamised, kus puidust kikilips oleks ideaalseks aksessuaariks ülikonna juurde,“ rääkis Nõmm ja lisas õpilasfirmalt on juba tellitud lipse pulmade jaoks. „Kindlasti saame oma tooted edukalt müüdud.“

Vaata FB: https://www.facebook.com/opilasfirmaclotz/

clotz

Lisainfo:
Mariin Alatsei
Õpilafirma Clotz juhendaja
mariin.alatsei@khk.ee

 Märkad veebilehel vigu?