fbpx

ÕF Spaatlitäis kreemi võitis parima müügistrateegia auhinna

Sõbrapäeval, 14. veebruaril toimus Tallinnas üle-eestiline õpilasfirmade laat, kuhu oli osalema sõitnud kokku õpilasfirmat. Lisaks Eesti õpilastele oli osalejaid ka Türgist, Gruusiast, Rootsist ja Lätist. Et rekordarv tulevasi ettevõtjaid ühte kohta ära poleks mahtunud, siis toimus laat Kristiine ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes.

Tartu Kutsehariduskeskusest osales laadal kaks õpialsfirmat – Spaatlitäis kreemi ja Viipsik. Kondiitrifirma Spaatlitäis kreemi (Merilin Köörna, Anneke Vomm ja Zeinäb Mirzojeva) pakkus sõbrapäevalaadal kauneid minitorte, korvikesi, koogikesi, beseesid ja käsitsivalmistatud šokolaadi. “Tordid said müüdud juba esimese tunni jooksul, ning üldse tuli tagasi tuua väga vähe kaupa,” selgitas Ena Drenkhan õpilasfirma edu.

Kokkuvõttes pälvis ÕF Spaatlitäis kreemi Kristiine keskuses olnud 80 õpilasfirma hulgast parima müügistrateegia auhinna ja juhendaja Ena Drenkhan tubli juhendaja tänukirja. Üsna napilt jäädi laada suurima käibe saavutamise osas alla hinnaliste puidust käsitöökellade firmale Wooch.

Õpilasfirma Viipsik (Kairi Soo, Grete Raaperi ja Kristin Zilinski) tutvustas laadal oma käsitöökoolitusi ja müüs isevalmistatud karbikesi ning muud käsitööd.

Mõlemad kutsehariduskeskuse õpilasfirmad osalesid ka liftikõne võistlusel, kus kahe minuti jooksul tuli potentsiaalseid investoreid veenda oma firma edukuses ja sellesse investeerimise kasulikkuses.

“Tüdrukud on saanud suurepärase kogemuse ja teadmised ettevõtluses tomimisest, aga ka meeskonnatööst, turundusest, hinnakujundusest,” selgitas juhendaja Ena Drenkhan kasu õpilasfirmade tegutsemisest. “Kindlasti tiivustab senine edu osalema ka õpilasfirmade lõppvõistlusel maikuus Tallinnas,” lisas ta.

spaatlitais

Lisainfo:

Ena Drenkhan
juhendaja
tel 7361 877

 

 

 Märkad veebilehel vigu?