fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Eile, 17. oktoobril Tartu Kutsehariduskeskuses peetud oskuste ÖÖl osales 530 huvilist, kes osalesid meistriklassides, nautisid lavakava või panid käed külge meisterdades ja oma oskusi proovile pannes.

Kõige menukamaks osutusid praktilised ja põnevad meistriklassid, kuhu eelregistreeris oma osaluse üle 300 õpihuvilise. „Osalejatest pungil olid kondiitri-, toidu-, ilu-, ehituse aga ka arvutikasutuse nippe jaganud meistriklassid,“ selgitas turundusjuht Kaire Mets. „Kokku toimus 14 meistriklassi, kus uusi teadmisi ja oskusi õppida sai,“ ütles ta ja lisas, et ilmselt oli möödunud õhtul koolis õppimas kõige enam täiskasvanud õppijaid korraga.

Õppimise ja oma kätega meisterdamise võimalusi oli ka meisterdamise hoovis, kus sai juhendajate käe all valmistada helkurehte, küpsetada vahvleid, meisterdada klotsidest fantaasialoomi, kaunistada võinuga või värvida oma mandala.

Teiste andeid ja oskusi sai nautida lavakava vaadates. Meeleolu lõid muusik Lauri Pihlap ning trummar Siim Koppel, kooli bänd Party in Patrick’s  Pants ja rahvatantsurühm Triskel. Taaskasutuse ideed ning fantaasirikkust näitasid rätsepaõpilased, kes valmistasid ja näitasid oma moeshowd. Samuti sai vaadata tekstiilikunstnik Annika Kiidroni meestemoe kollektsiooni „Dust“.   Kokteili segas showbaarmen Anti Kustassoo, teadusteatrit tegi KVARK aga ka kokaõpetajad, kes võlusid magusast toorainest ja vedelast lämmastikust valmis tossava jäätise.

Kokaõpilased avasid oskuste ÖÖ-l oma pop-up kohviku „Jalutuskäik metsas“ kus menüüs olid vegan toidud. Pagari- ja lihatoodete letist sai kutsehariduskeskuses valmistatud tooteid kaasa osta. Raha ei küsitud aga tasuta teenuste – autotulede reguleerimise, kätehoolduse ja patsisoengute valmistamise eest.

Oskuste ÖÖ toimus Tartu Kutsehariduskeskuses teist aastat ning lisaks Kopli tänava koolimajale sai sellest osa ka SPARK MakerLabis.

 

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877