fbpx

Õpetajad algatasid kogemusklubi

Teisipäeval, 29. mail  kogunesid   kutsehariduskeskuse kohvikusse  ärksad õpetajad,  et algatada kogemusklubi. Idee sündis kevadisel Meistrite päeval  meeskonnatöö meistriklassis, kus  Ellen Aunin, Maret Männik ja Ülle Mugu  said indu  kogemuste vahetamise  jätkamiseks.

„Meil on nii palju toredaid  ja tarku inimesi, kuid  omavaheliseks koostööks jääb aega napiks,“ arvas  õpetaja professionaalse arengu koordinaator Nele  Punnar.  „Kogemusklubi  peaks  olema vahva koht, kuhu tulla omavahel  töiseid asju arutama, ideid ja kogemusi vahetama ja kust alati minnakse ära koos mingi uue teadmise, kogemuse või meetodiga,“ lisas ta.

Esimesel  kogemusklubi õhtul  mängiti läbi maailmakohviku meetod ning  kirjeldati  mida peaks  klubi sisaldama ja mis kasu sellest võiks  olla.  Eelkõige oodati  kogemusklubi koosolemistest heade praktikate ja kogemuste jagamist,  võimalusi kolleegidega suhelda  ja päevakajalistel teemadel arutleda ning  kohtuda huvitavate inimestega.

Kvaliteedijuht Eda Antoni sõnul läks esimene kogemusklubi igati korda. „Osalejad said  ise läbi harjutada maailmakohviku meetodi ja meetodi kirjelduse kaasa, et edaspidi seda ise õppetöös kasutada,“  leidis Anton.

Järgmine kogemusklubi toimub 21. mail. Siis  on kavas  vastavatud haridusuuenduskeskuse külastamine. „Muuhulgas tahame arutada ka selle üle kas ja  kuidas tehnoloogia innovatsiooni õppetöös kasutada,“ selgitas Punnar ning lisas, et kogemusklubiga võivad ühineda kõik kutsehariduskeskuse  töötajad.  „Loomulikult on  osalemine vabatahtlikkuse alusel ja  ka  organiseerimine peaks käima edaspidi rotatsiooni korras,“  kinnitas ta.

Kogemusklubi 29.04.2014

Lisainfo:
Nele Punnar
tel. 7361 868Märkad veebilehel vigu?