fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

6. oktoobril tunnustas Tartu Kutsehariduskeskus Eesti Rahva Muuseumis toimunud tänuüritusel oma pedagooge ning kuulutas välja Aasta Õpetajad. Kokku pälvis tiitli 12 õpetajat.

Kutsehariduskeskuse direktor Raini Jõks tõi oma kõnes välja, et õpetajatöö väärib ühiskonnas tunnustust ja märkamist kindlasti rohkem kui pelgalt ühel päeval aastas. „Kõik, mille üle meil on koolina uhkust tunda, algab teie pühendunud tööst,“ sõnas Jõks õpetajatele.

Tänavuste tiitlisaajate hulgast võib leida nii kogenud koolmeistreid kui väiksema staažiga õpetajaid, ent neid kõiki ühendab suur pühendumus ja kirg oma töö vastu. Tunnustuse pälvisid äri ja kaubanduse osakonna kutseõpetajad HELE MOOR ja TRIINU SIROL, ehituse ja puiduosakonna kutseõpetaja ANDREAS SESTER, iluteeninduse ja tekstiili osakonna õpetajad MARIIN ALATSEI ja LAILI KANNEL, toitlustuse ja turismi osakonna õpetaja ELIKA RAAL-KIKAS, ehituse ja puiduosakonna õpetaja LAURI MARAN, IKT- osakonna õpetajad EVELY VUTT ja RIINA MÄNDLA, tehnikaosakonna õpetaja JULIA KOVALENKO, tehnikaosakonna kutseõpetaja RANDO KOKS ja autoosakonna kutseõpetaja RENE LUKK.

Traditsiooniliselt jagas kolleegidele tunnustust ka tugikeskus, kes tänas õpiveduri tiitliga neid õpetajaid, kes õppijate toetamisel ja abistamisel enim silma paistnud. Tiitli saajateks olid seekord toiduainete tehnoloogia osakonna kutseõpetaja ÜLLE SOESON, ehituse ja puiduosakonna õpetaja MAARJA VALK ning tehnikaosakonna kutseõpetaja TAURI MOONES.

Koolipoolsed tänusõnad anti üle ka Tartu linna Aasta õpetaja tiitli pälvinud kolleegidele: IKT-osakonna õpetaja KÄTLIN KASK-ADAMSON, toiduainete tehnoloogia osakonna kutseõpetaja LILIJA SUBURG ning tehnikaosakonna kutseõpetaja VILLU REPÄN. Tartu linnaelutöö auhinna kutseõpetajate kategoorias pälvis meisterõpetaja VILVE POHLA.

Lisaks tehti teatavaks „Liivimaa märkab ja tänab“ tunnustuse nominendid, kes said kutse üritusele. Nominentideks esitati iluteeninduse ja tekstiili osakonna kutseõpetaja ELO ÕUN, IKT-osakonna kutseõpetaja TIMO PUISTAJA ning personalispetsialist KETLYN MEEKSA.

Lisainfo:
Raini Jõks
direktor
raini.joks@khk.ee