fbpx

Õpilased aitavad jõuluaega sisustada

Sel aastal löövad Tartu Kutsehariduskeskuse rekreatsiooni eriala õppurid kaasa nelja jõulumaa programmi läbiviimises.

Ettevõttepraktika raames töötavad  õpilased Tartu Raekoja platsi jõululinnas,  kus tegevust jätkub lodi „Jõmmu“ pardal. Laste jõuluootuse aega sisustab Spordimuuseum, mille keldri võlvitud laega tubades etendatakse mängides, meisterdades ja lugedes päkapikumuinasjuttu. Vapramäe loodusmajas viivad õpilased läbi nii matku kui ka meisterdamist ning Vudila kogu pere Jõulumaal on noorte õlul samuti väli- ja tubaste ürituste korraldamine.

Turismiosakonna juhataja  Reeli Engelbrechti sõnul on õpilaste ettevõttepraktika muidu  tavapärane, küll aga on seekordne kursus pälvinud klientide kiidusõnu.  „Kiidame kutsehariduskeskuse õppureid, kes toimetavad sel aastal Vudila jõulumaal! Nad laulavad, tantsivad, meisterdavad, mängivad pilli, ja mis eriti tähtis – kõik nad oskasid lastega vestelda. Aitäh tublidele noortele ja ilusat jõuluaega!“ seisab Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi õpetajate  saadetud kirjas.

„Mina tahan kiidusõnad edasi anda Vudilas praktiseerivatele esimese kursuse  rekreatsioonikorraldajatele Ann-Liis Arikesele, Kaspar Kaaslale, Harli Koppelmannile, Merilin Kriisale ja Marin Vaiklale,“ lausus Reeli Engelbrect. Tema sõnul on tunnustus märk sellest, et noored on valinud eriala, mis neile tõeliselt sobib ja huvi pakub. „Küllap on ka tundides hea alus laotud, sest praktika on koht, kus saab rakendada  klienditeeninduse, sündmuskorralduse, mänguõpetuse  ja animatööritöö  või  rekreatsioonikorralduse teadmisi,“ uskus ta.

Jõuluootuse aeg  veel kestab ning nii lapsed kui pered jõuavad veel külastada Tartu ja Tartumaa jõuluüritusi ja ehk kohata ka Tartu Kutsehariduskeskuse “päkapikke”.

Lisainfo:
Reeli EngelbrechtMärkad veebilehel vigu?