fbpx

Õpilasfirmade laadal osales rekordarv kutsehariduskeskuse õpilaste firmasid

Laupäeval, 12. detsembril Tartu Kaubamajas peetud õpilasfirmade laadal esitlesid oma tooteid ja teenuseid lausa 10 kutsehariduskeskuse õpilasfirmat.

Laadal tutvustas oma veebipoodi kutsekatooted.ee õpilasfirma E-KHK, ehte- ja kingikarpe pakkus ÕF Noter ja ökoloogilisest toorainest valmistatud käsitööseepe ÕF Kodukootud Seebid. ASK CandelHolder ja Algus ABC pakkusid laadal küünlaaluseid ja küünlahoidjaid.

Puidust korpusega Bluetooth kõlareid arendab ÕF WBS, It-alaseid üldteenuseid pakub Do-IT ja Via Trio tutvustas huvilistele IT alaseid töötube. Veebisemud on valmis osutama kodulehe loomise teenust ning ÕF Clotz on loonud trendika puidust kikilipsu, mida saab kangast detailidega mitmekesistada.

Õpetaja ja mitmete õpilasfirmade juhendaja Tiina Aidniku sõnul on nii paljude õpilasfirmadega välja minemine rekordiline. “Me andsime sõnumi, et Tartu kutsehariduskeskuses õpivad tulevased meistrid, kes pole mitte ainult head eriala tundjad vaid ka ettevõtlikud noored inimesed,” kinnitas ta ja lisas, et kõik vastloodud õpilasfirmad on väga tublisti alustanud.

Ka tugiainete ainesektsiooni juht, õpetaja Mariin Alatsei  ei koonerdanudtänusõnadega. “Tahan tänada kõiki, kes õpilasfirmade laadal osalesid ja neid, kes on õpilasi toetanud. Kindlasti tahaksin tänada Tiina Aidnikku, kes jõudis laadapäeval kõikide kooli õpilasfirmade ja õpetajateni, ning on võtnud  eriliseks hingeasjaks kõikide õpilasfirmade juhendamise,” sõnas ta.

Tagasiside kutsehariduskeskuse õpilasfirmadele oli väga positiivne. Õpilased tõestasid, et saavad hakkama tihedas konkurentsis ning mitmele tehti ka arvestatavaid koostööpakkumisi. ÕF Clotz tooteid saab uudistada ja osta juba teisipäeval, Kopli tänava õppekorpuses toimuval jõululaadal.

IMG_1094

ÕF Clotz demonstreerisid puidust kikilipse

 

Lisainfo:
Tiina Aidnik
õpetaja
tiina.aidnik@khk.eeMärkad veebilehel vigu?