fbpx

Õpilasprojektid said toetust

Lõppenud õpilasprojektide konkursi komisjon otsustas rahastada nelja projekti, kokku esitati selles voorus 6 projekti.

Toetatud õpilasprojektide kaudu saavad muusikasõbrad märtsis osaleda laulukonkursil “KuldNokk” ja esineda koos saatebändiga “Kirju tigu”. IT eriala õpilased korraldavad fotokonkursi “Kuidas me õpime” ja turismiosakonna õpilased veavad lõõgastava puhkenurga kujundamise ja loomise projekti.

Õpilaskodu noorte eestvõttel saab teoks motivatsioonikoolituste sari “4MinulE”, mille käigus õpivad noored ennast paremini tundma, oma mõtteid julgemalt väljendama ning seega ka paremaid valikuid tegema.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul oli seekord komisjoni töö eriti keerukas, sest esitatud projektid olid huvitavad,  valdavalt hästi läbi mõeldud ja vajalikud. „Projektide tase oli kõrgem,“ rõõmustas ta ja lisas, et seetõttu  otsustati jagada ka toetusraha mullusest rohkem, kokku 765 eurot.

„Tänan kõiki õpilasprojektide meeskondi, kuid suur töö kavandatu elluviimisel ootab neid veel ees,“ nentis Leiman ja soovis selleks edu.  „Tänud ka mentoritele ja projektide hindajatele: Anne Mootse, Signe Vedler, Kaire Mets, Johanna Remmel, Kairi Timusk, Ena Drenkhan, Kätlin Virgo, Marika Paulus, Reeli Engelbrecht, Triin Lõhmus, Vilve Pohla ja Tiina Aidnik,“ lisas ta.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
Huvijuht
Tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?