fbpx

Õpilasprojektide konkurss ootab häid algatusi

Alanud on kutsehariduskeskuse õpilasprojektide voor, mille raames toetatakse omaalgatuslikke vabatahtlikke tegevusi koolielu sisukamaks muutmisel.

„Toetuse kaudu ärgitame õpilasi ise probleeme lahendama ja oma ideid ellu viima,“ selgitas huvijuht Lilia Leiman ja lisas, et projekti elluviimine õpetab ka koostööd ning annab organiseerimiskogemuse.

Mullu said toetust ka „Aasta Tegu“ konkursil nomineeritud turismiosakonna puhkenurga rajamise projekt, õpilaskodus toimunud koolituste sari „4MinulE“ aga ka kutsehariduskeskuse esimene lauluvõistlus „Kuldnokk“.

Projektitaotluse vormi ja tingimused leiad koduleheküljelt https://khk.ee/toetavad-teenused/opilasprojektide-toetamine

„Kui vajad nõu ja abi projekti kirjutamiseks, siis oled oodatud ideede tuleproovi,“ julgustas Leiman. Ideede tuleproov toimub esmaspäeval, 26.septembril kell 15 Kopli 1B- 113.  Kohal on nõustajad, kes annavad head nõu projekti arendamiseks ja kirjutamiseks.

„Tuleproovist osalejatel palume registreeruda 23.septembriks lilia.leiman@khk.ee. Pane kirja  kui palju inimesi Sinu meeskonnast on tuleproovi tulemas ja lühidalt, missugust projekti soovite ellu viia,“ lisas ta.

Õpilasprojektide esitamise tähtaeg on juba 30. septembril.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?