fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tartu Kutsehariduskeskuse õppeaasta esmakursuslastele algab  1. septembril kursusejuhataja tunniga. Täpsema info  tundide alguse ja koha kohta leiad SIIT . Osale kindlasti, sest siis saad koolis õppimise ja  õppekorralduse kohta olulist infot ja saad kohe tuttavaks oma kaasõpilaste ja juhendajatega.

Tähelepanu! Ootame 1. septembril kooli üksnes koolipõhise õppe õpilasi või gruppe, kelle sessioon algab samuti 1. septembril (kutsekeskharidusõpe või kutseõpe keskhariduse baasil õppijad). Sessioonõppe ja töökohapõhise õppe grupid, kes alustavad õppetööd septembris või oktoobris alustavad vastavalt sessioonide toimumise ajale.

Õpilaskodu info

Õpilaskodu koha taotluse vastuse leiad  e-vastuvõtu keskkonnast (sisene avaldusel oleva kasutajanime ja parooli abil, nii nagu seda tegid õppekoha kinnitamisel).

Õpilaskodudesse majutamine toimub 31. augustil 2021 kell 9.00 – 20.00.

Õpilaskodude elanikke ootame FB kinniste gruppide liikmeks, et saaksid kõige kiiremat ja otsesemat infot, mis õpilaskodus toimub! Liitu Tartu KHK Kopli õpilaskodu või Tartu KHK Põllu õpilaskodu gruppidega kohe!

Loe õpilaskodu infot lähemalt SIIT

Tunniplaan

Oma grupi tunniplaani koos toimumiskoha ja õpetaja nimega leiad kooli kodulehe ülemiselt ribalt. Sisesta vaid oma grupi tähis!

Ka sessioonõppe gruppide tunniplaanid on leitavad sealtsamast, kuid pikemast sirvimisest päästab sessioonõppe aegade infoleht.

Sinu uus e-post ja õpilaspilet

Kõik esmakursuslased saavad omale uue e-posti aadressi kujul eesnimi.perenimi@khk.ee, mille kaudu toimub suhtlus kooliga. Soovi korral saab selle suunata oma isiklikule e-posti aadressile. Uued e-posti kontod aktiveeruvad 1. septembril ja sisse saad logida oma avalduse kasutajatunnuse ja parooli abil.
Samuti saad ka juurdepääsu siseveebi, kus näed enda õpingute edenemist, hindeid, puudumisi ja muud infot.
Sinu õpilaspilet trükitakse ja aktiveeritakse esimese õppenädala jooksul. Kätte saad selle kooli kantseleist või kursusejuhatajalt.

Kooli campus´ed

 • Kooli õppehooned ja õpilaskodud asuvad Tartus Kopli ja Põllu tänaval. Kopli 1 õppehoonetes õpivad IT, ilu- ja tekstiili, toitlustuse-, turismi, toiduainete tehnoloogia ning ehituse ja puidu erialade õpilased. Põllu 11 õppehoonetes õpivad tehnika-, auto- ja ärivaldkonna õpilased. Vaata virtuaaltuuri SIIT.
 • Kaugemalt tulijatel soovitame meelde jätta linnaliini bussi nr 4.  Kesklinnast Kopli 1 õppehoonesse jõudmiseks tuleb bussile nr 4 istuda Tartu Kaubamaja juurest ning sõita Alasi peatusse. Põllu 11 õppehoonesse jõudmiseks astu bussi Tartu Hansakeskuse eest ja välju Põllu peatuses. Bussi sõidugraafikud leiad SIIT.
  Vajadusel tutvu asukoha ja marsruudiga Google Maps´is.
 • Nii Kopli kui Põllu õppehoonete juurde saab Tartu rattaringluse jalgratastega. Vaata lähemalt SIIT
 • Sõiduautoga tulijatel palume varuda pisut aega ja kannatust parkimiskoha otsimisel.

Õppetöö korraldus

 • Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti kõige suurem kutseõppeasutus, kus õpib ligi 3000 inimest. Neist umbes 1500 on esmakursuslased nagu Sina. Esmakursuslaste kooliaasta algab “saame tuttavaks” nädalaga, kus saab lähemalt tuttavaks nii kooli kui ka grupikaaslastega.
 • Meie kooliaasta on jaotatud neljaks 10-nädalaseks õppeperioodiks. Üldjuhul toimub õppetöö igal töönädala päeval. Koolitunnid kestavad 90 minutit, mis võrdub 2 akadeemilise tunniga. Õppetöö algab reeglina kell 8.30 ning kestab tavaliselt neli 90 minutilist tundi.
 • Algavat kooliaastat iseloomustab suurem e-õppe, distantsõppe ja hübriidõppe osakaal. Oleme paindlikud tunniplaani osas ning arvestame viirusest hoidumise ja ennetamise reeglitega. Vaata juhendit SIIT
 • Kooli akadeemilise kalendri  leiad kodulehelt dokumentide alt. Akadeemilises kalendris on näha nii õppeperioodid, planeeritud distantsõppenädalad, suuremad sündmused ning koolivaheajad, mida sel õppeaastal on kokku kolm. Vaata kindlasti!
 • Koolis on peale klasside ja töökodade ka raamatukogud, söögikohad, arstikabinetid, spordi- ja vaba aja veetmise võimalused. Kopli tänava majast leiad juuksruri ja iluteenused ning Põllu autotöökojas saad oma sõiduvahendit hooldada.

Tähtsad numbrid ja muu info

 • Kõigepealt pead meelde jätma oma grupi tähise, mis koosneb tähtedest ja numbrist 20, sest alustad õppimist 2020 aastal.
 • Kooli kodulehe aadress khk.ee pole keeruline meelde jätta! Aga infot jagame kooli FB/kutseharidus ja Instagramis tartukhk. Tule jälgi meie infokanaleid ja pea meeles hashtagid #tartukhk #meistritekool
 • Kindlasti tuleb Sul tegemist teha IT-teenistusega, kes lahendab siseveebi, paroolide ja muid ITga seotud muresid. IT teenistus asub Kopli 1 – A202. Telefon: 7 361 849  või e-post:it@khk.ee
 • Soovitame igaks juhuks talletada oma telefoni mällu ka kooli infotelefonide numbrid. Kopli 1 infotelefon on 7361 810 ja Põllu 11 infotelefon on 7 361 979
 • Kui on tervisemure, siis tea, et mõlemas campus´es on arstikabinetid. Vaata infot SIIT. Et saaksime uut õppeaastat tervitada turvaliselt ja kontaktõppes, siis soovitame Sul tutvuda  COVID-19 vaktsineerimisvõimalustega. Rohkem infot ja registreerimine SIIN.
 • Infokogud pakuvad nii õppekirjandust kui ka muud lugemist, kuid seal saab ka arvutis koolitöid teha või printida. Vaata SIIT
 • Tugikeskus aitab muude murede korral, ning lisaks pakume  õppijatele toetusi. Tugikeskuse kontaktid leiad SIIT