fbpx

Parima grillkana küpsetasid noored juuksurid

Eilsel matkapäeval selgitati välja Tartu Kutsehariduskeskuse parim grillitiim. Parima kanakoiva grillis seekord ILU14 tiim koosseisus Marie Fessai, Kristina Laasik ja Dina Šapran.  Tasavägises võistluses platseerus teisele kohale PA13 võistkond  Kaie- Riin Jürgenson,  Laura Teearu ja Ketrin Adamson. Kolmas koht kuulus Marge Pungale ja Aire Albrile  grupist Parim grillitiim MK14.

„Tegelikult oli vägagi tasavägine võistlus ja kõik kümme võistkonda pingutasid tublisti,“ kommenteeris kooli grillivõistluse korraldaja Kristi Luht. „ Kuid  selleks et võita, peab kõik õnnestuma – nii maitse, küpsusaste kui ka roa välimus,“ selgitas ta ja lisas, et võitjatiimil oli üks väike saladus kuidas kiiresti maitsvat kana küpsetada.

Grillivõistluse žüriisse kuulus grillimeister ja Grilliliidu kohtunik Kairi Timusk, AS Veikand tehnoloog Anita Koit ning  kutsehariduskeskuse töötajad  Ketlyn Meeksa, Eveli Freiberg ja Andrus Mõttus.

Kutsehariduskeskuse grillitiim sõidab juuni algul Pärnus peetavale Grillfestile. „Kes vabariiklikule Grillfestil võistlema hakkavad, pole veel päris selge, eks nüüd hakkame meeskonda komplekteerima ja ettevalmistusi tegema,“ selgitas Kristi Luht.

grillitiim

KK14 tiim grillivõistlusel

 

Lisainfo:
Kristi Luht
kutseõpetaja
tel 7361 813Märkad veebilehel vigu?