fbpx

Parima teenindaja tiitli võitis Kristina Ehatäht

Märtsis peetud Hea teeninduse kuul  kutsusime üles märkama head teenindust ja kiitma teenindajaid. Kõikide teenindusüksuste peale kokku laekus kastidesse 458 kiidusedelit.  Kõige enam kiideti Kopli tänava kohviku teenindajat Kristina Ehatähte, keda tunnustati Tartu Kutsehariduskeskuse parima teenindaja tiitliga.

Kristina Ehatäht õpib toitlustusteenindust 3. kursusel.  Hea teeninduse kuu korraldaja, kutseõpetaja Elika Raal-Kikase sõnul on ta on tubli ja särav teenindaja. „ Kindlasti on Kristina kiituse igati ära teeninud. Talle antud kiituste arv oli konkurentsitult suurim – kokku  sai ta  41 kiidusedelit, mis  moodustas  51% kõigist kohviku kiitustest,“ selgitas ta.

Lisaks parimale teenindajale tunnustati iga teenusüksuse paimaid. Põllu tänava söökla parimaks teenindajaks tunnistati Pamela Sageus, Kopli tänava söökla parim teenindaja oli  Aare Reidmaa ja Kopli õpperestoranist pälvis tunnustuse Helen Sootee.

Parim administraator on Sirli Lomp, Struve tänava juuksurisalongi parim teenindaja on Heleri Suurmaa ning Kopli tänava juuksurisalongi parimateks tunnistati lausa kolm võrdselt kiitust kogunud noort juuksurit Kherli Mändre, Triin Rist ja Keidi Järvemägi.

„Et kiitus on parim, mida jagada, siis tahan tänada  üritusse kaasatud juukusriõpilasi ja meigiõpetuste jagajaid ning õpetajaid Gerly Seppingut ja  Ingrid Sööti ning  ja Põllu tn korrladustiimis olnud Merje Marjapuud,“  sõnas Hea teeninduse kuu peakorraldaja Elika Raal-Kikas

Uute kiitusteni!

 

Lisainfo:
Elika Raal-Kikas
kutseõpetaja
tel 7361 875Märkad veebilehel vigu?