fbpx

Põllu õppekorpuses tuleb mardilaat

Mardipäeval, 10. novembril on Põllu tänava õppekorpuses mardilaat.  Laat toimub Põllu 11 A ja F korpuste fuajeedes ning kestab 10.00 – 15.00.

Ühe korraldaja Pille-Riin Ressari sõnul kaubeldakse Mardilaadal  talutoodete ja aiasaadustega, käsitööga, küpsetiste, jookide ja muude eriliste toodete ja teenustega.  Laada korraldavad ärinduse ja kaubanduse õpilased, kel  on nii võimalik oma tooteid tutvustada ja müüa aga saada seejuures ka  vajalikku tagasisidet ning müügikogemust.

Kuna laat toimub  mardipäeval, siis on au sees ka mardikombed.  „Jah, tutvustame tõesti mardikombeid. Plaanis on erinevad mängud. Meil on laadajuht, kes neid korraldab ja jagab tublidele osavõtjatele ka auhindu. Samuti on müüjatel soovituslik end madripäevale kohaselt riietuda, sest jagame välja ka parima kostüümi auhinna,“ sõnas ta ja lisas, et võimalik on kõikide kaupade osas tingida  ehk santida.

Juba traditsiooniliselt on Põllu tänava laadal olnud ka heategevuslik pool. Laada osalejatel  – nii müüjatel  kui ostjatel on võimalik laadal teha annetusi jõuluürituse tarbeks.  „Ärinduse ja kaubanduse osakonna õpilased ja õpetajad plaanivad heategevusürituse korraldada tartu Mäe kodus ja eakate hooldekodus.“

Müügikohtade registreerimine toimub kuni 4. novembrini 2016 meiliaadressidel: maria-elisa.tahnas@khk.ee või keli.tubin@khk.ee. Palume seejuures anda teada  milliseid tooteid-teenuseid pakutakse, õppegrupi tähis ja osalejate arv. Säravamatele ja aktiivsematele kauplejatele auhinnad!

Ole kursis Mardilaada jooksvate uudistega ja jälgi üritust Facebookis:https://www.facebook.com/events/215359512210139/

 

Lisainfo:
Pille-Riin Ressar
pille-riin.ressar@khk.eeMärkad veebilehel vigu?