fbpx

Praktikafotode paremik jõudis näitusele

Sel nädalal avati Kopli tänava A ja B korpuse vahelises galeriis välispraktika fotonäitus “Minu unustamatu õpiränne”.
Tegu on Erasmus+  programmi raames õpirännetes osalenud õpilaste fotokonkursiga, kuhu oma välispraktika jooksul tehtud vahvaid fotomeenutusi said saata nii õpilased kui vilistlased. ” Kokki laekus konkursile 106 fotot. Kõiki esitatud pilte saab vaadata Tartu VEC International Facebooki lehel, parimad pildid prinditi välja ja seati näitusele,” selgitas välissuhete koordinaator Andrei Atskasov.
Lisaks sellele selgitati välja parimad fotod. Nii said FB lehe külastajad valida oma lemmikfoto ning enim meeldimisi kogus  rekreatsioonikorralduse vilistlase Triin Lõhmuse pilt “Always up for new skills and experiences”. Publiku lemmikule kuulus 25 EUR väärtuses V-Spa kinkekaart.

Parimad fotod valis välja ka žürii koosseisus Andrei Atskasov, Veronika Kupri, Sigrid Ester Tani, Maris Tigas ja Andri Võsokovski. Parimaks tunnistati tisleri eriala vilistlase Priit Kanguri foto “Vulkaan”, mis tehtud Islandil 2015. Pildil on Priit koos kunstiteosega, mille ta tegi kingituseks Islandi partnerkoolile ja mis nüüd seisab seal koolis aukohal.

Teise koha sai ehitusviimistleja Kerttu Rästa fotoga “Kinder Scout mäe tipus”, mis tehtud välispraktikal Inglismaal 2017 aastal. Pildil on Kerttu kaasrändur Marek Lind ning see sümboliseerib maailma avastamist. Võidutöö autor sai 100 EUR väärtuses Estraveli kinkekaardi, teise koha foto autor aga  samuti V-Spa kinkekaardi.

Kutsume kõiki üles põnevat näitust külastama!
Lisainfo:
Andrei Atškasov

Rahvusvaheliste suhete koordinaator
Tel. 7361894

 Märkad veebilehel vigu?