fbpx

Rauno Udumets pälvis Talent Plastics´i stipendiumi

Reedel anti Tartu Kutsehariduskeskuse sisetööde elektriku eriala 1. kursuse õpilasele Rauno Udumetsale üle Talent Plastics Tartu AS 1000 EUR suurune stipendium.

Talent Plastics stipendium asutati eesmärgiga aidata kaasa kutseõppe edendamisele tööstustehnoloogia erialadel. Ettevõtte 1000 EUR suurust stipendiumi saab taotleda kaks korda aastas ning see makstakse välja Tartu Kutsehariduskeskuse arvestades nii taotluse põhjendatust aga ka stipendiumi eeldatavat mõju õpilase õpingutele, õppeedukust ja eelnevat praktikakogemust Talent Plastics Tartu ASis.

Sel kevadel taotles ettevõtte stipendiumi kokku neli sisetööde elektriku eriala õpilast. Stipendiumi komisjon otsustas aga tunnustada ja toetada Rauno Udumetsa õpinguid.

Stipendiaadi pidulik välja kuulutamine üleandmine toimus 29. märtsil Talent Plastics Tartu AS, kus stipendiumi andis üle ettevõtte tegevjuht Roomet Soome. Enne võitja välja kuulutamist tehti stipendiumi kandidaatidele ja kutsekooli tehnikavaldkonna esindajatele tehase tutvustus, mis andis ülevaate kogu tootmisest.

Talent Plastics Tartu AS on Rootsi kontserni kuuluv plastmassdetaile valmistav ettevõte Tõrvandis. Ettevõtte põhitegevuseks on survevalu ja koostamise allhanketööd auto-, elektroonika-, peenmehaanika- ning aparaaditööstusele.

Lisainfo:
Katrin Vaher
tehnika valdkonna juhtõpetaja
katrin.vaher@khk.ee
tel 7 361973Märkad veebilehel vigu?