fbpx

Registreerimine võrkpalliturniirile on täies hoos

Rekreatsioonikorralduse õpilaste eestvedamisel toimub 17.-18 novembril kooli osakondadevaheline võrkpalliturniir “Iga mäng on sündmus“.

Turniiri ühe korraldaja Mari Leen Rosenbergi sõnul on turniiri eesmärk meelitada platsile kõik need, kes palli eest ära ei jookse ning pakkuda ka pealtvaatajatele vahvat meelelahutust. „See pole proffide võistlus vaid lõbus sündmus kogu kooliperele,“  julgustas ta kõiki osalema.

Võistkondade registreerimine toimub  kuni  15. novembri keskpäevani. „Praeguseks on registreerunud  neli tiimi, ning teiste hulgas on ka juhtkond oma võistkonnaga mängima tulemas,“ teadis Rosenberg.  „Aga osakondi on meil ju palju  ning tegelikult võib igast osakonnast ka rohkem tiime tulla. Oluline on vaid see, et igas tiimis oleks vähemalt üks neiu,“ rääkis Rosenberg. Registreerida saab sündmuse kodulehe kaudu: https://igamangonsundmus.wordpress.com/registreerumine/

Turniiri kava kohaselt toimuvad teisipäeval, 17. novembril algusega kell 15.00 alagrupimängud ning kolmapäeval, 18. novembril peetakse maha finaalmängud. Lisaks võistlusele saab kolmapäeval kaasa elada ka showmängule, kus omavahelise paremuse selgitavad välja vilistlased ja õpetajad. Vaadata-proovida saab ka zumbatrenni ning üritust toetab Ruutu10 improgrupp. „Oleme mõelnud sellele, et ka pealtvaatajatel-kaasaelajatel oleks lõbus ja vahva,“ kutsus Rosenberg.

Võrkpalliturniiri korraldab RK15 õppegrupp sündmuskorralduse aine raames. Korraldustiimi kuuluvad lisaks Mari Leen Rosenbergile veel Triin Lõhmus,  Diana Ruudi, Rogert Villem, Mari Hummal, Liis Tintso ja Renar Saaremets. Turniir korraldamist toetab ka kooli õpilasprojektide rahastus.

Lisainfo:
Mari Leen Rosenberg
RK15
maril.rosenberg@gmail.comMärkad veebilehel vigu?