fbpx

Riivo Rivimets pälvis Olvi fondi A.Le Coq i stipendiumi

Reedel anti Tartu õlletehase õllemuuseumis kätte tänavused A. Le Coq’i 2600 euro suurused stipendiumid, mis juba traditsiooniliselt lähevad Tartu ja Võrumaa kutsehariduskeskuste mehhatroonika eriala õppuritele.

Üks kahest tänavusest stipendiaadist oli Tartu Kutsehariduskeskuse mehhatroonika   eriala teise kursuse õppur Riivo Rivimets. Kursusejuhataja Vilve Pohla sõnul on Riivo kindlasti hea stipendiaat „Puha viiemees, erialast sügavalt huvitatud, asjalik ja püüdlik noormees, kes ei jää enne rahule kui on parima tulemuse saavutanud,“ rääkis ta. Lisaks õppimisele on Riivo tubli spordipoiss, mängib võrkpalli ja lauatennist ning esindanud kooli ka spordivõistlustel.

„Me oleme tahtnud väärtustada selliseid erialasid, nagu mehhatroonika, lukksepp,“ ütles A.Le Coq’i administratsioonidirektor Katrin Lember iga-aastase stipendiumi väljaandmisel. „Just sellepärast, et nende erialade lõpetajad leiavad rakendust joogitööstuses, ka õlletööstuses.“

„Stipendiumikomisjoni otsust mõjutasid ilmselt nii Riivo eeskujulikud õpitulemused kui ka motivatsioon oma tulevik siduda erialase tööga,“ selgitas Vilve Pohla. Kutsehariduskeskusest kandideerisid A. Le Coq stipendiumile veel  Sergei Nerling ja Erlend Savolainen.

Lisaks Riivo Rivimetsale pälvis stipendiumi ka Võrumaa Kutsehariduskeskuse neljanda kursuse mehhatroonika õpilane Aleksei Nikandrov.

Lisainfo:
Vilve Pohla
kursusejuhataja
tel 7361  988Märkad veebilehel vigu?